Тамаш Хак-Ковач увійшов до ТОП-10 найкращих банкірів 2015 року

 
Тамаш Хак-Ковач увійшов до ТОП-10 найкращих банкірів 2015 року

За підсумками рейтингу UKRAINIAN BANKER AWARDS, складеного порталом delo.ua, Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», увійшов до десятки кращих банкірів за підсумками 2015 року.

Переможці рейтингу визначалися шляхом загального голосування читачів порталу delo.ua з урахуванням результатів репутаційного рейтингу дослідницької компанії NOKs fishes на основі експертних оцінок ключових стейкхолдерів. За допомогою онлайн-голосування на сайті та спеціального опитування респонденти мали можливість вказати, хто саме володіє бездоганною репутацією і відповідає високій оцінці як успішний, авторитетний банкір.

«Будучи впевненими у тому, що саме довіра лежить в основі всіх репутаційних оцінок: як самих фінансових установ, так і їх керівників, ми в ОТП Банку просто продовжуємо виконувати наші зобов'язання. І така висока оцінка підкреслює наші успіхи в цьому напрямку», - прокоментував нагороду Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Голова правління ОТП Банку неодноразово отримував високі оцінки від експертів і колег. Так, Тамаш Хак-Ковач став переможцем у номінації «Експерт в управлінні репутацією компанії» за версією журналу «Компаньйон». У щорічному рейтингу «50 провідних банків України» Тамаш Хак-Ковач посів 9-е місце в номінації «Кращий ТОП-менеджер банку». Також, за підсумками 16-го щорічного «Фінансового рейтингу», що складається газетою «Бізнес», Тамаш Хак-Ковач, став третім у номінації «Банкір року».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 21 Грудня 2015