«ОТП Інвест+» підвів підсумки: фонд заробив інвесторам 32,8% за рік

 

Компанія «ОТП Капітал» розрахувалася з інвесторами фонду «ОТП Інвест+», що побажали вийти з фонду наприкінці 2015 року. За рік компанія збільшила заощадження клієнтів фонду на 32,8%, значно перевищивши ставки по банківських депозитах за відповідний термін.

«Більшість клієнтів прийняли рішення залишити кошти в фонді ще на рік, оскільки наш підхід до інвестування коштів в цьому продукті дозволяє показувати стабільно високі результати з 2012 року. Ми очікуємо, що в 2016 році наші зусилля дозволять інвесторам фонду заробити більше 25% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії «ОТП Капітал».

Фонд «ОТП Інвест+» відноситься до категорії «absolute return fund», що націлені на отримання максимальної дохідності для інвесторів незалежно від трендів на фондовому чи грошовому ринках при низькому рівні ризику. Активи фонду складаються з облігацій внутрішньої державної позики, банківських депозитів та грошових коштів. Дана стратегія добре зарекомендувала себе у попередніх періодах, показавши відмінні результати роботи: +28,2% у 2013 році та +30,5% у 2014 році.

Дізнатися більше про діючі фонди під управлінням компанії «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням на 31.12.2015 р. перевищили 260 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 15 Січня 2016