Тарифний пакет «ОТП Агро» – повний набір інструментів для збільшення фінансових врожаїв

 

Пропонуючи високоякісний і одночасно доступний сервіс, що враховує особливості роботи і реальні потреби клієнтів, а також прагнучи зробити свій внесок у підтримку представників перспективної для України галузі, ОТП Банком був розроблений цільовий тарифний пакет «ОТП Агро».

Тарифний пакет «ОТП Агро» розроблений для клієнтів малого та середнього бізнесу з річним обсягом продажів до 400 млн грн, чия господарська діяльність зосереджена в аграрній сфері - агровиробників, агротрейдерів, торговців СЗГ, добривами, насінням та ін., переробників с/г продукції, власників елеваторів, зерносховищ, тваринницьких господарств, птахофабрик і т.і.

Крім безкоштовного оформлення, тарифний пакет надає клієнтам ряд переваг для вигідного ведення щоденної діяльності компанії:

  • приваблива вартість обслуговування;
  • підключення системи дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online»;
  • пільгові тарифи на операції продажу іноземної валюти та видачу готівки з рахунку в національній валюті;
  • безкоштовний перерахунок готівки при зарахуванні на рахунок у національній валюті (в т.ч. в іншому відділенні);
  • корпоративна картка як зручний і сучасний інструмент проведення господарських та представницьких розрахунків, що забезпечує клієнту незалежність від режиму роботи банку;
  • спеціальні послуги Private Banking для ТОП-менеджерів компанії.
Крім того, додатковими можливостями власника даного тарифного пакету є специфічні умови з оформлення депозитних і кредитних продуктів, аваль векселів, оформлення документів для проведення операцій купівлі/продажу іноземної валюти на умовах "форвард", а також страхування с/г техніки, нерухомості, врожаю в СК на партнерських умовах.
«Як відомо, з першого дня своєї діяльності в Україні обслуговування компаній АПК незмінно є пріоритетним для Групи ОТП в Україні. І зараз, коли бізнес особливо гостро потребує підтримки і надійного фінансового партнера, ми впевнені в потенціалі аграрної галузі і прагнемо сприяти компаніям у відновленні і розвитку своєї діяльності на благо України. Розроблена нами цільова пропозиція враховує всі особливості бізнесу аграріїв і забезпечує високоякісний і одночасно доступний сервіс у великому європейському банку», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».
ОТП Банк активно застосовує таргетований підхід до задоволення потреб клієнтів, пропонуючи спеціальні корпоративні тарифні пакети, наповнення яких максимально враховує особливості їхнього бізнесу. Наприклад, пакет «Вигідний +» розроблений для клієнтів малого та середнього бізнесу, які орієнтовані на внутрішній ринок і здійснюють розрахунки в національній валюті. Тарифний пакет «Міжнародний» надає переваги у веденні зовнішньоекономічної діяльності наряду з роботою в Україні тим корпоративними клієнтами, чия бізнес-діяльність не обмежується межами країни.
Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 18 Січня 2016