ОТП Банк увійшов у ТОП-10 кращих банків країни

 

За результатами проведеного фінансовим порталом «Мінфін» голосування за кращий український банк 2015 року АТ «ОТП Банк» увійшов у ТОП-10 рейтингу «Кращий банк 2015 року», удостоївшись шостої позиції.

Голосування проходило в два етапи: спочатку редакція звернулася до голів правлінь більше ніж 60 банків з проханням висловити професійну думку, проголосувавши за своїх колег. Далі за результатами голосування банкірів була складена десятка кращих банків, яка і була виставлена «Мінфіном» на суд користувачів.

Таким чином, за підсумками голосування професійним співтовариством ОТП Банку було присвоєно четверта позиція, за підсумками голосування користувачів - шоста.

Нагадаємо, в недавньому часі ОТП Банк став переможцем 17-го щорічного «Фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС» у номінації «Найпрофесійніший банк»; посів 8-е місце в IV комплексному щорічному рейтингу «50 провідних банків України» за версією компанії «Фінансовий клуб»; посів 5-е місце в «Рейтингу наднадійності банків» за версією видання «Власний рахунок»; отримав звання Абсолютного Фаворита Успіху - 2014 в номінації «Споживчий кредит» та Фаворита Експертів - 2014 в номінації «Банк», а також інші нагороди.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або по телефону Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 20 Січня 2016