ОТП Банк увійшов у ТОП-3 найнадійніших банків

 

За результатами «Рейтингу надійності українських банків - 2016», проведеного виданням «Деньги» за підсумками четвертого кварталу і 2015 року в цілому, ОТП Банк продемонстрував впевнені лідерські позиції і став третім серед великих і найбільших українських банків.

В основу підведення підсумків четвертого кварталу і 2015 року в цілому на банківському ринку в першу чергу лягли статистичні дані НБУ за підсумками роботи банків за перші три квартали 2015 року, а також результати докапіталізації і залучення рефінансування або стабілізаційних кредитів НБУ. Картину доповнили ставки по основних вкладах і якісні оцінки безперебійності платежів та підтримки акціонерів.

Нагадаємо, в грудні ОТП Банк завершив процес докапіталізації на суму 2,518 млрд грн - як за рахунок конвертації субординованого боргу, отриманого від материнської компанії, так і за рахунок інших кредитів, отриманих від материнської компанії. Цьому передувало збільшення капіталу шляхом конвертації субборгу в капітал банку за рахунок додаткової емісії акцій і премії, авторизованої акціонером, на суму близько 1,2 млрд гривень в першому кварталі і погашення субординованого кредиту міжнародних інститутів на суму 65 млн дол США в другому кварталі.

Так, підтримка з боку акціонера - найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc. традиційно дозволила ОТП Банку посісти високу позицію в рейтингу, а поміркована політика депозитних ставок і відсутність скарг на виплати закріпили цей результат.

За різними методиками оцінки надійності ОТП Банк займає міцні позиції в групі лідерів. Так, в недавньому часі ОТП Банк увійшов в десятку «Рейтингу життєздатності українських банків» за версією видання «Forbes Україна»; був удостоєний удостоєний шостої позиції рейтингу «Кращий банк 2015 року», проведеного фінансовим порталом «Мінфін»; став переможцем 17-го щорічного «Фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС» у номінації «Найпрофесійніший банк»; посів 8-е місце в IV комплексному щорічному рейтингу «50 провідних банків України» за версією компанії «Фінансовий клуб»; посів 5-е місце в «Рейтингу наднадійності банків» за версією видання «Власний рахунок», а також інші нагороди.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 24 Лютого 2016