Колектив ОТП Банку об’єднав зусилля для підтримки дітей з вадами зору

 

Використовуючи всі доступні форми і методи надання і залучення благодійної допомоги в рамках реалізації концепції соціально відповідального бізнесу, трудовий колектив ОТП Банку здійснив візит в школу-інтернат № 5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору.

Під час візиту вихованці продемонстрували співробітникам банку свої творчі вироби, а також підготували невеличкий концерт. У відповідь на озвучені найбільш гострі потреби установи спільними зусиллями трудового колективу банку були закуплені рушники, іграшки та ласощі, і передані дітям разом із теплотою і турботою.

Сповідуючи філософію соціальної відповідальності бізнесу, АТ «ОТП Банк» займає активну громадську позицію, сприяючи вирішенню гострих соціальних проблем і реагуючи на його потреби. В рамках концепції довгострокового співробітництва ОТП Банк бере участь в реалізації благодійних проектів різного спрямування з Благодійним фондом «Благомай», а також Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна».

Серед таких соціальних ініціатив банку – збір шкільного приладдя до Дня знань, збір коштів на оздоровлення дітей в літній період, передача комп'ютерної техніки для оснащення спеціалізованих дитячих установ, шкіл, дитячих будинків, а також спільні акції з Міжнародною громадською організацією «Дерматологи-дітям» і центром «Дебра - Україна» зі збору коштів для лікування дітей-метеликів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 3 Березня 2016