OTP Smart розширює можливості користувачів

 

В рамках впровадження нової системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart з метою надання клієнтам більшої самостійності в управлінні власними фінансовими потоками, ОТП Банк активно розвиває перелік доступних користувачам опцій. Відтепер у розділі «Оплата послуг» доступна можливість поповнення балансів рахунків провайдерів інтернету та телебачення.

Нагадаємо, задля прискорення швидкості проведення банківських операцій та надання клієнтам більшої незалежності від режиму роботи банку і людського фактора наприкінці минулого року ОТП Банк впровадив нову систему інтернет-банкінгу для фізичних осіб. Окрім нового адаптивного дизайну інтерфейсу, який користувачі можуть оцінити вже на поточному етапі, проект передбачає поступову реалізацію таких додаткових сервісів, як розширення спектру банківських продуктів, доступних до відкриття онлайн, розвиток функціоналу оплати комунальних послуг та спрощення ергономіки системи. 

На попередніх етапах впровадження системи вже були реалізовані такі опції як відкриття депозитів онлайн та оплата послуг, зокрема, поповнення рахунків мобільних операторів та ігрових аккаунтів.

У найближчих планах – впровадження мобільного додатку на платформах операційних систем iOS та Android.

Активно розвиваючи альтернативні канали обслуговування, ОТП Банк паралельно нарощує і можливості підтримки клієнтів. Так, з метою надання клієнтам інформації в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 15 Березня 2016