Новий інтернет-банкінг ОТП Банку доступний у мобільному додатку OTP Smart

 

З метою розширення можливостей та підвищення зручності для користувачів інтернет-банкінгу ОТП Банк впроваджує мобільний додаток OTP Smart, за допомогою якого клієнти отримають можливість користуватися послугою дистанційного банкінгу та отримувати додаткову інформацію в режимі 24/7.

Додаток доступний для завантаження з мобільних телефонів на базі Android у магазині додатків Google Play, при цьому технічною вимогою до мобільного пристрою є платформа Android версій 4.0.3 +, а також iOS - на AppStore для пристроїв з платформою iOS версій 8.0 +. Мобільний додаток OTP Smart доступний 3 мовами - українською, російською і англійською, та співпадає з мовою телефону.

Окрім нового адаптивного дизайну інтерфейсу, додаток надає засоби для дистанційного управління власними фінансами користувачам послуги OTP Smart, зокрема:

  • контроль залишків і руху коштів за всіма рахунками та продуктами;
  • перегляд деталей рахунків, реквізитів, формування виписок;
  • перекази: в межах своїх рахунків, в межах ОТП Банку, в межах України;
  • миттєві перекази 24/7 між картковими рахунками ОТП Банку (в тому числі, у позаопераційний час);
  • поповнення і зняття коштів з ощадних вкладів, поповнення депозитів з правом поповнення;
  • погашення заставних і беззаставних кредитів;
  • сплата рахунків мобільних операторів, поповнення ігрових аккаунтів та ін.

«Зважаючи на те, що наразі Україна знаходиться на початку шляху масового проникнення інтернету та подальшої діджиталізації, розробка мобільного додатку до нової системи онлайн-банкінгу є свідченням нашого прагнення сприяти цьому процесу та задовольняти потребу сучасних клієнтів у безперешкодному доступі та незалежності в управлінні власними фінансовими потоками. Ми доклали всіх зусиль, аби забезпечити при цьому максимальну зручність та функціональність для користувачів», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

У подальших планах ОТП Банку покращення функціоналу мобільних додатків і розширення можливостей та удосконалення системи OTP Smart.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефонами (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 1 Квітня 2016