ОТП Банк знову лідер споживчого кредитування

 

За підсумками рейтингових досліджень Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» за 2015 рік, що проводяться з метою визначення найкращих і найулюбленіших громадськістю товарів і послуг українського ринку, ОТП Банк визнаний кращим в сфері споживчого кредитування.

За результатами голосування ОТП Банк уже четвертий рік поспіль впевнено зберігає статус лідера ринку споживчого кредитування, що свідчить про високий рівень довіри і якості сервісу банку.

Лідери визначаються за підсумками народного голосування, за участю експертного журі (професійних галузевих фахівців різного профілю), журі успішних людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями. Отримані результати перевіряються незалежними аудиторами.

За різними методиками оцінки ОТП Банк займає міцні позиції в групі лідерів. Так, нещодавно ОТП Банк став третім серед великих і найбільших українських банків в «Рейтингу надійності українських банків - 2016», проведеного виданням «Гроші»; увійшов в десятку «Рейтингу життєздатності українських банків» за версією видання «Forbes Україна»; був удостоєний шостої позиції рейтингу «Кращий банк 2015 року», проведеного фінансовим порталом «Мінфін»; став переможцем 17-го щорічного «Фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС» в номінації «Найбільш професійний банк», а також інших нагород.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» ‒ один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.


Опубліковано: 22 Квітня 2016