ОТП Банк - лідер рейтингу «50 провідних банків України» у трьох номінаціях

 

За результатами п'ятого щорічного комплексного рейтингу «50 провідних банків України», який підготувала компанія «Фінансовий клуб», АТ «ОТП Банк» визнаний кращим одразу в трьох номінаціях - «Кредити малому і середньому бізнесу», «Кредит готівкою», а кращим операційним директором була названа Лілія Лазепко, член правління АТ «ОТП Банк», яка курирує операційну діяльність і IT, і посів підсумкове 11-е місце серед 50 провідних фінансових установ країни.

Завдяки активній роботі по збалансованій бізнес-моделі, за результатами 2015 року ОТП Банк продемонстрував міцні позиції і поліпшив їх у порівнянні з результатом минулорічного дослідження в ряді ключових номінацій: «Private Banking» (2 місце), «Інтернет-банкінг» (7 місце), «Обслуговування юридичних осіб» (7 місце), «Карткові кредити» (8 місце) і «Зарплатні проекти» (8 місце).

Експертами та колегами були високо оцінені керівники ОТП Банку. Голова правління Тамаш Хак-Ковач став срібним переможцем в номінації «Кращий ТОП-менеджер банку». А Тарас Проць посів 2-е місце серед кращих фінансових директорів.

Нагадаємо, за результатами роботи в 2015 році ОТП Банк був також визнаний в ряді інших рейтингів: третя позиція серед великих і найбільших українських банків за результатами «Рейтингу надійності українських банків - 2016», проведеного виданням «Гроші»; шоста позиція за результатами проведеного фінансовим порталом «Мінфін» голосування «Кращий банк 2015 року», 10-е місце серед найнадійніших банків країни в щорічному «Рейтинг життєздатності українських банків» видання «Forbes Україна».

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 19 Травня 2016