Інформація для клієнтів щодо об’єднаної мережі «АТМоСфера»

 

Шановні Клієнти!

ОТП Банк завжди намагається надавати сервіс найвищого рівня. Нещодавно в мережі інтернет була комунікація щодо припинення дії об’єднаної мережі «АТМоСфера».

Ми розуміємо, що в умовах відсутності дружньої мережі банкоматів, клієнти відчуватимуть значні незручності, так як, кількість банкоматів ОТП Банку не є такою, яка б могла забезпечити потреби зняття готівки всіх клієнтів.

У зв’язку з цим, ми активно проводимо переговори:

  • з учасниками мережі АТМоСфера щодо продовження співпраці по обслуговуванню клієнтів;
  • з іншими банками України щодо об’єднання мережі АТМ.

Запевняємо Вас, що нами буде реалізовано рішення яке надасть можливість залишити пільгові умови зняття готівки в банкоматах, що належать до мережі АТМоСфера для всіх клієнтів-держателів карток ОТП Банку.

Ми дякуємо Вам, що довіряєте і співпрацюєте з ОТП Банком.

З повагою,
ОТП Банк

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 23 Травня 2016