ОТП Банк збільшив обсяг фінансування компанії «Нібулон» до 190 мільйонів гривень

 

АТ «ОТП Банк» уклав угоду з лідером аграрної галузі - ТОВ СП «Нібулон» про збільшення обсягів фінансування. Згідно з угодою банк збільшує кредитну лінію на суму 80 млн грн до 190 млн грн з метою поповнення обігових коштів компанії. Термін дії ліміту – 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «агропромисловий комплекс України активно розвивається, і ми всіма силами готові допомогти аграрним підприємствам продовжувати цю позитивну динаміку. Співпраця з компаніями даного сектора є одним з пріоритетних напрямків діяльності ОТП Банку і ОТП Групи в цілому. Так, в рамках стратегічного партнерства з ТОВ СП «Нібулон» обсяг фінансування даної компанії ОТП Банком разом з компанією ОТП Лізинг (фінансовий лізинг буксира, самохідного плавучого крана і сільгосптехніки) досягнув 375 млн грн. У нас достатньо капіталу і ліквідності для подальшого збільшення обсягів кредитування надійних і порядних позичальників».

Про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

ТОВ СП «НІБУЛОН» – один з найбільших українських інвесторів, виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії (виробництво с/г продукції на 82,5 тис. га орендованих земель сільгосппризначення), 19 сучасних високотехнологічних елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн ​​тонн, суднобудівний-судноремонтний завод, судноплавна компанія, до складу якої входить 48 суден.

З дня заснування компанії в 1991 році беззмінним генеральним директором компанії є Герой України Олексій Вадатурський.

Опубліковано: 11 Липня 2016