Компанія з управління активами «ОТП Капітал» святкує 9-річчя

 

26 липня 2016 року компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося дев’ять років. Наразі компанія керує активами 6-и інвестиційних та 3-х венчурних фондів, активами страхових компаній та 2-х недержавних пенсійних фондів загальним обсягом близько 285 млн грн.

За останній рік компанія наростила загальні активи під управління на 47%, значною мірою завдяки збільшенню пенсійних активів, а також за рахунок росту венчурних та страхових активів під управлінням. Зокрема, «ОТП Капітал» управляє активами найбільшого за кількістю учасників пенсійного фонду в Україні, «Магістраль», а фонд «ОТП Пенсія» став третім найбільшим відкритим фондом в Україні за обсягом активів. Компанія також продовжила поглиблювати співпрацю зі страховим ринком, що в підсумку дозволило КУА «ОТП Капітал» домінувати на ринку управління страховими активами.

Компанія приділяє велику увагу і інвестиційним фондам. Зокрема, найкращі результати показав фонд ОТП Інвест+», що заробив своїм клієнтам 32,8% річних, а абсолютним лідером за дохідністю став фонд «ОТП Валютний», що за 2 роки своєї діяльності заробив інвесторам 235,28%, захищаючи їхні кошти від девальвації.

«Останній рік був успішним для нашої компанії. Наші результати дозволи не тільки задовольнити акціонерів, але, що найголовніше, 355 тисяч людей та десятки компаній, які довіряють нам свої кошти. Ми й надалі сумлінно працюватимемо для успіху наших інвесторів на динамічному українському фінансовому ринку» - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор КУА «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 44 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 285 млн грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 27 Липня 2016