ОТП Банк впровадив нові консультаційні послуги для корпоративних клієнтів

 

З огляду на складності, з якими стикаються вітчизняні підприємства, працюючи з експортними або імпортними контрактами, а також при реєстрації кредитів від нерезидентів в Національному Банку України, для забезпечення оперативного і відповідного законодавству вирішення подібних питань, ОТП Банк надає новим та існуючим корпоративним клієнтам консультаційні послуги, які дозволяють клієнтам отримати професійну експертизу проектів договорів і супутніх пакетів документів.


Завдяки даній пропозиції компанії зможуть оперативно отримати висновок щодо експортно/імпортних контрактів, яка включає:

  • первинну консультацію фахівця валютного контролю;
  • надання проекту договору (в разі потреби);
  • перевірку пакету документів;
  • термін виконання – 3 робочих дня.

Юридичні особи, зацікавлені в реєстрації кредитів від нерезидентів в НБУ, можуть скористатися допомогою банку, що складається з:

  • первинної консультації фахівця валютного контролю;
  • надання проектів Кредитної угоди та Повідомлення (за потребою);
  • перевірки пакета документів;
  • подачі пакета документів на реєстрацію в НБУ;
  • підготовки звітних форм НБУ №503 / 504;
  • терміну виконання – 7 робочих днів.

«ОТП Банк має 20-річний досвід співпраці з компаніями, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Ми обслуговуємо як компанії малого і середнього бізнесу, так і великі корпорації, наприклад, лідерів аграрної галузі та національних операторів паливного ринку. На наш погляд, нові консультаційні послуги скоротять час, який клієнти витрачають на оформлення договірних відносин із зарубіжними партнерами, і дозволять більше приділяти уваги бізнесу», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися за посиланням.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 19 Серпня 2016
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×