Спростування інформації щодо наявності в ОТП Банку заборгованості зі сплати податків та зборів

 

У зв’язку із несвоєчасною обробкою податкової звітності органами Державної фіскальної служби України, в інтегрованій картці платника податку АТ «ОТП Банк» в ДФС станом на 22.09.2016 року виникла заборгованість. Внаслідок чого у ЗМІ з’явилися помилкові повідомлення щодо накопиченого ОТП Банком боргу.

В результаті направленого запиту до податкової інспекції щодо коректності відображення в інтегрованій картці платника податку АТ «ОТП Банк» поданих банком декларацій, станом на 27.09.2016 року помилку було виправлено і наразі доступна коректна інформація, що свідчить про відсутність будь-якої заборгованості ОТП Банку зі сплати податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу на те, що ОТП Банк вчасно та в повному обсязі виконує свої податкові зобов’язання і входить у ТОП-100 найбільших платників податків у бюджет України.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 27 Вересня 2016