ОТП Банк увійшов у ТОП-10 лідерів за надійністю депозитів

 

За результатами щоквартального рейтингового дослідження, проведеного рейтинговим агентством "Стандарт-Рейтинг" за підсумками першого півріччя 2016 року, АТ «ОТП Банк» удостоївся найвищої оцінки надійності банківських депозитів, замикаючи десятку лідерів Рейтингу надійності банківських депозитів.

У рейтинговому дослідженні взяли участь 65 банків, найвищу ж оцінку надійності депозитів отримали 18 з них.

При розрахунку рейтингу надійності банківських вкладів використовувався комплекс фінансових індикаторів, серед яких – показники ліквідності, капіталізації, рентабельності з урахуванням факторів підтримки акціонерів.

Так, на тлі позитивних тенденцій у банківській системі, зазначених організаторами рейтингу в першому півріччі, ОТП Банк продемонстрував оптимальне поєднання всіх фінансових показників і, як наслідок, високу позицію в рейтингу.

За різними методиками оцінки надійності ОТП Банк займає міцні позиції в групі лідерів. У недавньому часі ОТП Банк посів 8-е місце в IV комплексному щорічному рейтингу «50 провідних банків України» за версією компанії «Фінансовий клуб», очоливши 3 номінації.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 29 Вересня 2016