OTP Smart: новий Інтернет-банкінг від OTP Bank

 

OTP Smart – це унікальна послуга, яка дозволяє контролювати рух коштів та керувати Вашими фінансами з будь-якої точки світу, маючи під рукою доступ до мережі інтернет.

Рішення, що реалізовані у системі по забезпеченню безпеки дозволяють Вам бути впевненими у повній конфіденційності Ваших взаємовідношень з банком. Надійні та сертифіковані технології для забезпечення безпеки, що використовуються банком для захисту кожного клієнта, гарантують максимальний захист Ваших коштів від шахраїв.

Інтернет-банкінг – найшвидший та вигідний спосіб роботи з банком. Всі Ваші кошти під Вашим контролем. Також в системі доступні розширені сервіси управління налаштуваннями послуги та додаткові сервіси.


Детальний перелік можливостей послуги

Функціонал виконання платежів розраховано на надання максимальних можливостей для перерахування коштів: поповнення платіжних карт, виконання грошових переказів у гривні та іноземній валюті, як у межах банку так і за його межами, SWIFT-перекази, робота з кредитами та депозитами. Система передбачає можливість збереження шаблонів реквізитів для переказів, що використовуються найчастіше.Шановні клієнти!

Для вашої зручності пропонуємо ознайомитися з відео- інструкцією щодо першого входу до нової системи інтернет-банкінгу OTP Smart. Звертаємо окрему увагу, що в разі невдалих попередніх спроб та повідомлення системи про блокування вашого облікового запису, вам необхідно звернутися до Інформаційного центру банку: тел. 044 490-05-00.Завантажити додаток

Завантажити додаток з App Store

Завантажити додаток з Google Play