Налаштування консолі

 

Для налаштування системи натисніть кнопку Settings(«Налаштування») и оберіть розділ Налаштування консолі.

1. Вкажіть у полі «Кількість записів на сторінці» кількість записів, відображених на сторінці будь-якої з таблиць системи.

2. Вкажіть у полі «Час автовідключення сеансу за відсутності активності користувача» час у хвилинах, через який система від'єднається від сервера банку та потребує повторної реєстрації користувача, якщо користувач протягом цього часу не чинив ніяких дій в системі.

3. У полі Термін дії разового пароля SMS відображається час (у хвилинах), протягом якого буде дійсний пароль, присланий на ваш телефон.

4. Виберіть опцію «Застосувати фільтрацію за операційний день банку», щоб в таблицях із переліком застосовувалася фільтрація за операційний день банку.

5. Якщо ви хочете, щоб система повідомляла вас про те, що закінчується термін дії сертифікату, то вкажіть, за скільки днів система повинна почати це робити («Вкажіть, за скільки днів до завершення терміну дії сертифіката система повинна почати відображати повідомлення»).

6. Якщо ви хочете, щоб система повідомляла вас про те, що закінчується термін дії пароля на вхід до системи, тоді вкажіть, за скільки днів система повинна оповістити вас про це («Вкажіть, за скільки днів до завершення терміну дії пароля на вхід в систему буде відображатися повідомлення»).

7. Якщо ви хочете, щоб у переліку кредитних договорів відображалися не тільки діючі, але і закриті договори, виберіть опцію «Відображати закриті кредитні договори».

8. Якщо ви хочете, щоб у списку депозитних договорів відображалися не тільки діючі, але і закриті договори, виберіть опцію «Відображати закриті депозитні договори».

9. Поставте прапорець «Відображати неактивні карти», якщо ви хочете, щоб у списку карток відображалися як активні, так і неактивні (наприклад, блоковані) карти.

10. Встановіть прапорець «Фільтрувати довідник кореспондентів по МФО рахунку платника», якщо ви хочете щоб у довіднику кореспондентів для переказів по Україні відображався список ваших кореспондентів інших банків України (при цьому кореспонденти вашого банку виключені із переліку), а для внутрішньобанківських переказів відображався тільки список ваших кореспондентів банку (при цьому кореспонденти інших банків України виключені зі списку).

Натисніть кнопку «Зберегти» для застосування налаштувань.