SWIFT-платежі

 

У розділі меню SWIFT-платежі ви можете переглянути список створених вами SWIFT-документів.


SWIFT-платежі

На формі з переліком документів ви можете здійснити фільтрацію і оновлення даних (див. «Фільтрація і оновлення даних»).

Кожен рядок переліку є посиланням для переходу на форму, щоб переглянути інформацію про обраний переказ.

На формі перегляду інформації по документу, в залежності від його статусу, ви можете виконати наступні дії:

 • Перейти до створення копії документа – кнопка «Створити копію документа».
 • Перейти до підписання документу – кнопка «Виконати».
 • Щоб повернутися до списку документів, натисніть кнопку «Повернутися».

Для переходу до створення нового платіжного документу на формі з переліком натисніть кнопку «Створити документ», після чого відкриється форма створення SWIFT-платежу.

Для використання раніше створеного шаблону натисніть кнопку "Шаблони" в нижній частині форми, що відкрилася.

Для створення нового документу виконайте наступні дії:

1. Заповніть поля секції «Платник»:

 • У полі З рахунку виберіть зі списку номер рахунку, з якого буде здійснюватися платіж. Поля секції будуть автоматично заповнені вашими реквізитами, які можна редагувати.
 • У полі Рахунок для списання комісії із переліку виберіть гривневий рахунок, з якого буде знято комісійний збір за переказ.
 • У полі Сума введіть суму платежу (через роздільник – крапку).

SWIFT-платежі

Увага! Для SWIFT- платежів в російських рублях дозволено введення кирилічних і латинських символів у верхньому регістрі. Для платежів в інших валютах - латинських символів у верхньому регістрі (введення кирилічних символів дозволене для серії паспорта).

2. Якщо переказ здійснюється через банк-кореспондент, в секції «Банк-кореспондент» встановіть прапорець «Переказ здійснюється через банк-кореспондент» і заповніть поля секції:

 • Введіть SWIFT-код банку-кореспондента або номер рахунку банку у відповідні поля секції. Крім того, натиснувши кнопку , можна вибрати банк-кореспондент з довідника, після чого в полі Назва та адреса відобразяться реквізити банку, які можна редагувати.

SWIFT- платежі

Примітка. При платежі в російських рублях секція «Банк-кореспондент» не заповнюється.

3. Заповніть поля секції «Банк одержувача»:

 • Введіть SWIFT-код банку одержувача або номер рахунку банку у відповідні поля секції. Крім того, натиснувши кнопку , можна вибрати банк одержувача з довідника, після чого в полі Назва та адреса відобразяться реквізити банку, які можна редагувати.

SWIFT-платежі

4. У секції «Одержувач» введіть реквізити отримувача.


SWIFT-платежі


SWIFT-платежі

5. Виберіть із переліку призначення платежу в секції «Призначення платежу».


SWIFT-платежі

6. Для SWIFT-переказів у російських рублях передбачена можливість оплати податків, зборів та інших платежів у бюджетну систему Російської Федерації:

 • У секції «Код типу операцій» виберіть із переліку статус платника.
 • У секції «Обов'язкова звітність» внесіть інформацію про розрахункові перерахування податкових та інших обов'язкових платежів.

7. Заповніть секцію «Додаткова інформація» (210 символів):

 • При платежі в російських рублях в поле Додаткова інформація слід ввести ту інформацію про призначення платежу, що не помістилася в поле Призначення платежу.
 • Для платежів в доларах США поле заповнюється реквізитами відділення банку одержувача в іншому місті (якщо надається така інформація), а реквізити його головного відділення вводяться в секції «Банк одержувача».

SWIFT-платежі

8. Встановіть у нижній частині форми прапорець «Переклад не пов'язаний з підприємницькою або інвестиційною діяльністю».

9. Натисніть кнопку «Далі».

10. У формі, що з'явилася перевірте правильність заповнення реквізитів. Якщо дані помилкові, натисніть кнопку «Повернутися» і виправте їх. Якщо дані вірні - підпишіть документ, натиснувши кнопку «Виконати» (див. «Підписання платежів»).

11. Якщо ви хочете зберегти створений документ як шаблон, встановіть прапорець «Зберегти як шаблон» і введіть ім'я для шаблону в діалоговому вікні.

Після того як документ буде успішно відправлений в банк, на екрані з'явиться відповідне повідомлення з можливістю перейти на форму створення нового переказу. Якщо під час відправки документу в банк виникли помилки, з'явиться повідомлення із зазначенням помилки і можливістю внести виправлення в поточному вікні.