Внутрішньобанківські перекази

 

Для того щоб створити і відправити в банк заявку на переказ коштів зі свого рахунку на рахунок іншого клієнта банку, виконайте наступні дії:

1. Виберіть пункт меню Перекази і виберіть тип переказу «Внутрішньобанківські перекази» або на формі з детальною інформацією про рахунок / картковий рахунок натисніть кнопку «Внутрішньобанківські перекази».

2. Для створення переказу за шаблоном у формі, що відкрилася, виберіть шаблон в полі Шаблони платежів, поля переказу будуть заповнені автоматично. Якщо ви хочете переглянути реквізити всіх доступних шаблонів платежів, натисніть кнопку «Всі шаблони платежів». Відбудеться перехід на форму «Список шаблонів переказів», для вибору шаблону натисніть на обраний запис з переліку (докладніше див. «Шаблони переказів»).

3. З випадаючого списку, доступного в полі Переказ з рахунку або карти, виберіть рахунок, з якого ви будете переказувати кошти.

Зверніть увагу, що в полі Переказ з рахунку або карти доступний список тих рахунків, на які у вас є право дебету.


«Внутрішньобанківські перекази»

4. Введіть номер рахунку одержувача.

Якщо ви здійснюєте переказ зі свого валютного рахунку на гривневий рахунок одержувача, виберіть послідовність перших чотирьох цифр рахунку зі списку, інші цифри рахунку введіть вручну. Для таких переказів поле Призначення платежу не відображається.


«Внутрішньобанківські перекази»

5. Введіть найменування одержувача та його ідентифікаційний код чи ЄДРПОУ.

Увага! Якщо одержувач є нерезидентом, якому не присвоєно ідентифікаційний код чи ЄДРПОУ, вказується код 000000000, при цьому слід додатково вибрати зі списку країну одержувача. Якщо ж одержувач є фізичною особою, у якого відсутній ідентифікаційний код, у полі вказується 0000000000, при цьому додатково введіть серію і номер його паспорта (6 знаків).

6. Вкажіть суму (через роздільник - крапку, наприклад: 50.00).

7. Введіть призначення платежу (до 160 символів):

  • Ви можете ввести дані вручну.
  • Використовуйте перелік «Вибір ПП» (вибір призначення платежу), щоб вибрати одне з ваших останніх збережених призначень платежу.
  • Використовуйте список «ПДВ» (податок на додану вартість): «ПДВ 20% ...» і «В т.ч. ПДВ 20% ... »з розрахованою сумою податку, а також« Без ПДВ».

8. Якщо ви хочете, щоб даний платіж здійснювався з певною періодичністю, встановіть прапорець «Зробити платіж регулярним» і вкажіть параметри регулярного платежу (див. «Збереження розпорядження при створенні переказу»).

9. Натисніть кнопку «Далі».

10. На наступній сторінці перевірте правильність заповнення реквізитів. Якщо ви хочете зберегти даний переказ в переліку шаблонів для подальшого використання, відзначте опцію «Зберегти як шаблон». Крім того, ви можете додати шаблон в обрані, натиснувши кнопку «Додати в обрані шаблони» (цей шаблон буде відображатися в переліку шаблонів на головній сторінці системи, «Головна сторінка системи»).;

11. Якщо дані помилкові, натисніть кнопку «Скасувати» і виправте їх, якщо вірні - натисніть кнопку «Виконати» і підпишіть документ (див. «Підписання платежів»).

12. Якщо документ був успішно відправлений в банк, на екрані з'явиться відповідне повідомлення з можливістю перейти на форму створення нового переказу.

Ви можете надрукувати дані про переказ, натиснувши кнопку «Друк».