Переказ по Україні

 

Для того щоб створити і відправити в банк заявку на переказ коштів зі свого рахунку на рахунок, який відкритий в іншому банку України, виконайте наступніі дії:

1. Виберіть пункт меню Перекази і виберіть тип переказу «Переказ по Україні» або на формі з детальною інформацією про рахунок / картковий рахунок натисніть кнопку «Переказ по Україні».

2. Для створення переказу за шаблоном у формі, що відкрилася, виберіть шаблон в полі Шаблони платежів, поля переказу будуть заповнені автоматично. Якщо ви хочете переглянути реквізити всіх доступних шаблонів платежів, натисніть кнопку «Всі шаблони платежів». Відбудеться перехід на форму «Список шаблонів переказів», для вибору шаблону натисніть на обраний запис з переліку (докладніше див. «Шаблони переказів»).

3. З випадаючого списку, доступного в полі Переказ з рахунку або карти, виберіть рахунок, з якого ви будете переказувати кошти.

Зверніть увагу, що в полі Переказ з рахунку або карти доступний список тих рахунків, на які у вас є право дебету.


«Переказ по Україні»

4. Введіть реквізити отримувача переказу:

  • Для заповнення реквізитів банку одержувача натисніть кнопку «...» в рядку «МФО» - при цьому відкриється довідник банків України, з якого ви можете вибрати потрібний вам банк, використовуючи пошук за ідентифікатором або назвою (введіть значення в рядок пошуку).
  • Введіть номер рахунку одержувача.
  • Вкажіть найменування одержувача.
  • Введіть ідентифікаційний код (якщо одержувач - фізична особа) або код ЄДРПОУ (якщо - юридична) в поле ід.код / ЄДРПОУ.

Увага! Якщо одержувач є нерезидентом, якому не присвоєно ідентифікаційний код чи ЄДРПОУ, вказується код 000000000, при цьому слід додатково вибрати зі списку країну одержувача. Якщо ж одержувач є фізичною особою, у якого відсутній ідентифікаційний код, у полі вказується 0000000000, при цьому додатково введіть серію і номер його паспорта (6 знаків).

Дані про одержувачів ваших платежів вносяться в спеціальний довідник. Надалі ви зможете викликати цей довідник (кнопка «...» в рядку «Виберіть одержувача»), вибрати потрібного вам одержувача платежу - і поля з даними про одержувача будуть заповнюватися автоматично.

5. Вкажіть суму (через роздільник - крапку, наприклад: 50.00).

6. Введіть призначення платежу (до 160 символів):

  • Ви можете ввести дані вручну.
  • Використовуйте перелік «Вибір ПП» (вибір призначення платежу), щоб вибрати одне з ваших останніх збережених призначень платежу.
  • Використовуйте список «ПДВ» (податок на додану вартість): «ПДВ 20% ...» і «В т.ч. ПДВ 20% ... »з розрахованою сумою податку, а також« Без ПДВ».

7. Якщо ви хочете, щоб даний платіж здійснювався з певною періодичністю, встановіть прапорець «Зробити платіж регулярним» і вкажіть параметри регулярного платежу (див. «Збереження розпорядження при створенні переказу»).

8. Натисніть кнопку «Далі».

9. На наступній сторінці перевірте правильність заповнення реквізитів. Якщо ви хочете зберегти даний переказ в переліку шаблонів для подальшого використання, відзначте опцію «Зберегти як шаблон». Крім того, ви можете додати шаблон в обрані, натиснувши кнопку «Додати в обрані шаблони» (цей шаблон буде відображатися в переліку шаблонів на головній сторінці системи, «Головна сторінка системи»).;

10. Якщо дані помилкові, натисніть кнопку «Скасувати» і виправте їх, якщо вірні - натисніть кнопку «Виконати» і підпишіть документ (див. «Підписання платежів»).

Ви можете надрукувати дані про переказ, натиснувши кнопку «Друк».