Переказ на карту іншого клієнта банку

 

Для переказу коштів виконайте наступні дії:

1. Виберіть пункт меню Перекази і виберіть тип переказу «Переказ на карту іншого клієнта банку» або на формі з детальною інформацією про рахунок / картковий рахунок натисніть кнопку «Переказ на картку іншого клієнта банку».

2. Для створення переказу за шаблоном у формі, що відкрилася, виберіть шаблон в полі Шаблони платежів, поля переказу будуть заповнені автоматично. Якщо ви хочете переглянути реквізити всіх доступних шаблонів платежів, натисніть кнопку «Всі шаблони платежів». Відбудеться перехід на форму «Список шаблонів переказів», для вибору шаблону натисніть на обраний запис з переліку (докладніше див. «Шаблони переказів»).

3. З випадаючого списку, доступного в полі Переказ з рахунку або карти, виберіть рахунок, з якого ви будете переказувати кошти.

Зверніть увагу, що в полі Переказ з рахунку або карти доступний список тих рахунків, на які у вас є право дебету.


«Переказ на карту іншого клієнта банку»

4. У полі На карту введіть 16-значний номер картки іншого клієнта банку (по чотири цифри в кожне з полів).

5. Якщо ви хочете, щоб даний платіж здійснювався з певною періодичністю, встановіть прапорець «Зробити платіж регулярним» і вкажіть параметри регулярного платежу (див. «Збереження розпорядження при створенні переказу»).

6. Введіть суму переказу, натисніть кнопку «Далі».

7. Система зробить перевірку введеного номера картки. Якщо номер картки вказано некоректно, на екрані відобразиться повідомлення про помилку.

8. Якщо перевірка пройшла успішно, на наступній сторінці перевірте правильність заповнення реквізитів. Якщо ви хочете зберегти даний переказ в переліку шаблонів для подальшого використання, відзначте опцію «Зберегти як шаблон». Крім того, ви можете додати шаблон в обрані, натиснувши кнопку «Додати в обрані шаблони» (цей шаблон буде відображатися в переліку шаблонів на головній сторінці системи, «Головна сторінка системи»).;

9. Якщо дані помилкові, натисніть кнопку «Скасувати» і виправте їх, якщо вірні - натисніть кнопку «Виконати» і підпишіть документ (див. «Підписання платежів»).

10. Якщо документ був успішно відправлений в банк, на екрані з'явиться відповідне повідомлення з можливістю перейти на форму створення нового переказу.

Ви можете надрукувати дані про переказ, натиснувши кнопку «Друк».