Вхід до системи

 

Для входу в систему OTP Smart завітайте на сайт АТ «ОТП Банк» за посиланням www.otpbank.com.ua.

Увага! Для коректної роботи з системою рекомендується встановити ряд налаштувань браузера (див. «Рекомендовані налаштування браузера»).

1. Система є мультимовною. Натисніть на кнопку "Ru" праворуч від логотипу банку і виберіть зручну для вас мову інтерфейсу:

    • «UA» – українська мова.
    • «RU» – російська мова.
    • «EN» – англійська мова.


Вхід до системи

2. Введіть свій логін і пароль на вхід в систему, натисніть кнопку «Вхід».

3. Якщо для підтвердження входу потрібно додатково ввести код з SMS, на номер мобільного телефону, зазначений вами у банку при реєстрації в системі, ви отримаєте SMS-з кодом. Введіть його в поле, яке відобразилось та натисніть кнопку «Вхід».


Вхід до системи


Термін дії SMS-коду обмежений (налаштування «Термін дії разового паролю SMS», див. «Налаштування консолі»). Якщо код не прийнятий системою або його термін дії закінчився, ви можете перезапросити SMS з новим кодом (таймер відображає, через скільки секунд буде доступна кнопка «Запросити SMS»).

Якщо для підтвердження входу потрібно додатково ввести динамічний пароль з токена, введіть код (Динамічний пароль), відображений на екрані вашого пристрою, у поле, яке відобразилось і натисніть кнопку «Вхід».


Вхід до системи

Увага! Кількість невдалих спроб входу до системи обмежена. При перевищенні ліміту невдалих спроб вхід до системи буде заблокований, на номер мобільного телефону, зазначеного вами при реєстрації в системі, буде направлено SMS з інформацією про факт блокування. Для того щоб розблокувати доступ до системи, зверніться в банк. Факт розблокування буде підтверджений в SMS, після чого вам буде доступний вхід до системи.

При першому вході в систему потрібно буде змінити ваш пароль. Для цього у формі, що відкрилася, введіть пароль, вказаний при реєстрації в системі, двічі введіть новий пароль і натисніть кнопку «Змінити пароль».


Змінити пароль