Пакет «Повернемо загублене!»

 

ОТП Банк пропонує вигідний сервіс, який забезпечує швидке та безпечне повернення загублених цінних речей законному власнику:

OK LOCK «Сімейний»
4 брелки для захисту ключів від квартири, автомобіля, офісу та ін.
4 функціональні наклейки для захисту документів, годинника, мобільних телефонів, гаджетів, щоденників та інших цінних речей (без обмежень)
ціна комплекту – 500 грн.
сервіс діє по всій території України
кількість звернень (втрат) не обмежена
строк дії – 1 рік

Як це працює?

1. Придбайте комплект «OK LOCK». На третий день після цього Ваш комплект стане активним.

2. На речі клієнта (ключі, годинник, мобільний телефон, документ, гаджети тощо) кріпляться спеціальний брелок та наклейки безпеки.

3. У випадку втрати речей, той, хто їх знайде, зателефонує за цілодобовим номером (0 800 50 50 81), вказаному на брелоку та наклейках.

4. Співробітник «OK LOCK» визначить власника та організує доставку речей за вказаною Вами адресою.

5. Компанія  «OK LOCK» виплачує винагороду тому, хто знайшов Ваші речі у такому розмірі:

  • Ключі – 50 грн.
  • Документи та цінні речі – 100 грн.
  • Мобільний телефон, гаджети – 200 грн.

Чому це працює?

  • У більшості випадків чужі документи або ключі не мають серйозної цінності для того, хто їх знайде, грошова винагорода більш приваблива.
  • Тому, хто знайде речі не потрібно Вас розшукувати. Тільки зателефонувати за безкоштовним цілодобовим номером. Все інше бере на себе компанія «OK LOCK».

Чому це вигідно?

Економія коштів та часу.

  • Відновлення загубленого водійського посвідчення займає в середньому 3 відвідування ДАІ, 1 похід до лікаря та вартує 500-600 грн.
  • Відновлення втраченого техпаспорту займає в середньому 3 відвідування ДАІ, 2 місяці очікування та обійдеться в 400-500 грн.
  • Відновлення втраченого закордонного паспорту займає в середньому 2 поїздки в паспортний стіл, 1-3 місяці очікування та коштуватиме 350-700 грн.

Відсутність додаткових витрат. Ви не платите за послуги кур'єрів і не виплачуєте винагороди за повернення своїх речей.

Надійність. Безпека. Захист інформації про власника. Людина, що знайшла загублені речі, не має доступу до особистої інформації про Вас. Фізична безпека і відсутність ймовірності шантажу завдяки відсутності контакту власника речей з особою, що знайшла загублене.

Зручність. Комфорт. Послуга проста в підключенні і зручна у використанні. Безкоштовна, цілодобова служба підтримки. Кур'єрська служба. Простота підключення, використання і обслуговування послуги.

Як застрахувати свої особисті речі?

Зверніться в будь-яке відділення ОТП Банку.

Зателефонуйте за номером:

  • Цілодобовий Довідковий центр «ОТП Банк» 044 490 05 00.

І запишіться на зустріч у відділенні ОТП Банку.