Поповнення власних рахунків через банкомат (Cash-In)

 

OTP Bank постійно покращує та розширяє спектр послуг, що надаються клієнтам.

Відтепер Ви маєте можливість поповнювати Ваші рахунки, відкриті в АТ «ОТП Банк» не лише через касу OTP Bank, а і з використанням пристрою Cash-In, який встановлено в банкоматах АТ «ОТП Банк».

Cash-In – депозитна функція банкомату, яка цілодобово дозволяє клієнтам здійснювати поповнення власних карткових та поточних рахунків.

Зверніть увагу, що поповнення Вашого рахунку можливе за наявності активної платіжної картки та володіння інформацією щодо повного номеру рахунку, що має бути поповнений.

Поповнення рахунків здійснюється без комісії.

Якщо у Вас немає платіжної картки – Ви можете оформити її саме зараз!

Увага! АТ «ОТП Банк» здійснює встановлення функції Cash-In в мережі Банку, тому, на даний момент, вищезазначена функція доступна не у всіх банкоматах OTP Bank. Отримати інформацію щодо наявності банкомату із функцією Cash-In у Вашому відділенні Ви можете, ознайомившись із Мережею банкоматів, або звернувшись до Довідкового центру.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).