UA

Переваги кредиту онлайн до 10 000 грн

Кредитна картка «Мані на кармані легка»

Отримати кредит у ОТП Банку можна і у відділенні, і шляхом миттєвого переказу відразу на особисту клієнтську картку. Видача позики не передбачає підтвердження свого доходу довідкою. У разі зняття готівки комісія не стягується. Якщо використовувати картку для оплати товарів, пільговий період буде продовжено до 55 днів. Якщо знадобиться, позичальник може збільшити ліміт безпосередньо для власних потреб. Погасити позику можна трьома способами: у представництві через касу, мережу терміналів, за допомогою банкінгу OTP Smart. Постійним клієнтам доступна програма лояльності зі знижками та акціями.


Хто може отримати кредит до 10 000 гривень: умови кредитування

Оптимальний вік клієнта — від 25 років
Оптимальний вік клієнта — від 25 років
Офіційне працевлаштування від 6 місяців
Офіційне працевлаштування від 6 місяців
Строк кредитування досягає 24 місяців
Строк кредитування досягає 24 місяців

Опрацювання заявки з подальшою видачею забирає не більше 1 години. Для отримання картки з кредитним лімітом не потрібне підтвердження доходів — достатньо офіційного працевлаштування позичальника, вік якого перевищує 25 років. Взяти кредит Ви зможете зі ставкою до 5% і на 24 місяці. Використовувати кредитні кошти без відсотків можна протягом 55 днів. Гроші захищені технологією 3D Secure — для безпечних онлайн-платежів.Можливості з кредитом до 10 000 на картку

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

Співпраця з ОТП Банком, на відміну від пропозицій мікрофінансових організацій, — це швидке опрацювання даних, нульова комісія за зняття готівки, 100% безпечність онлайн-платежів. Для оформлення картки не потрібно виходити з дому, адже достатньо подати заявку на сайті. Ви отримуєте суму під фіксований відсоток з гарантованим захистом персональних даних.Як отримати до 10 000 гривень у кредит на картку від ОТП Банку

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Позичальникам доступні конкурентні відсоткові ставки й унікальні умови кредитування. Повертати суму так само легко, як і надсилати заявку. Переказ на картку здійснюється без запиту довідки про доходи. Погашення заборгованості не передбачає комісій, інших витрат. Потрібно лише своєчасно здійснювати щомісячні платежі через застосунок, касу чи мережу терміналів. Контролювати онлайн-кредит легко за допомогою мобільного банкінгу OTP Smart.Оформлення картки для отримання кредиту до 10 000 грн
1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

В ОТП Банку можна отримати 10 тисяч гривень без довідки про доходи, поручителів. Достатньо бути офіційно працевлаштованим протягом останніх 6 місяців. На сайті Ви зможете ознайомитися з перевагами різноманітних кредитних програм. Для відкриття картки вкажіть персональні дані, дочекайтеся опрацювання інформації. Процес забирає не більше 20 хвилин. У разі схвалення забрати картку можна в найближчому представництві ОТП Банку. На ній автоматично буде відкрито кредитний ліміт.В яких регіонах можна отримати кредит 10 000 грн онлайн на картку в Україні

Щоб отримати бажану суму, зверніться у відділення банку вашого регіону. Кредитний менеджер докладніше розповість про програми, умови співпраці. Відділення є в усіх містах України. Якщо у Вас немає змоги відвідати відділення, зайдіть на сайт і подайте заявку незалежно від того, де Ви перебуваєте. Замовлена сума майже миттєво надійде на Вашу картку, якщо Ви клієнт ОТП Банку.


Керуйте своїм кредитом до 10 000 грн на картці з OTP Smart
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 10000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг дає змогу зручно керувати кредитом. Через застосунок Ви зможете контролювати ліміт, щомісячні строки оплати, перекази між особистими рахунками. OTP Smart дає змогу отримувати виписки й розрахунки за всіма фінансовими операціями. Для зручного керування достатньо вибрати в мобільному банкінгу «Кредити». Позичальник зможе отримувати сповіщення перед наближенням дати сплати щомісячного платежу.
Вирішення фінансових проблем починається з оформлення заявки
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — 50 тис. грн
Максимальна сума — 50 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Позика до 10 тис. грн — одна з найпопулярніших категорій кредитів. Представлений ліміт оптимальний для вирішення низки фінансових проблем. Щоб докладніше дізнатися про кредитування й оцінити власні шанси на отримання позики, заповніть заявку на сайті. Опрацювання інформації швидке, тому Ви майже відразу зможете дізнатися про особливості співпраці з ОТП Банком.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання про кредит до 10 000 грн на картку
Як оформити заявку на кредит в мобільному додатку онлайн?

Для оформлення запиту на кредит увійдіть у вкладку «Мої кредити» та виберіть відповідний продукт. Ви також можете налаштувати кредитний ліміт на клієнтській карті через мобільний банкінг.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна погасити кредит через банкомат?

Через банкомат ви можете здійснити переказ коштів з особистого рахунку на банківський або погасити заборгованість готівкою, якщо система підтримує опцію cash-in.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Як я можу використовувати свою картку?

Ви можете використовувати платіжну картку ОТП Банку для зняття готівки в банкоматах, касах банківських відділень, проведення безготівкових розрахунків в торгових точках та мережі Internet, резервування номерів в готелях та бронювання авто за допомогою реквізитів картки.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання