UA

Чому варто взяти кредит до 15 000 гривень: переваги програми

Кредитна картка «Мані на кармані легка»

Кредитування в ОТП Банку — це можливість отримати гроші без довідки про доходи, поручителів та застави. Аналіз кредитної історії та оцінка даних клієнта забирає не більше 1 години. Варіантів отримання позикових коштів кілька: переказ на особисту клієнтську картку, збільшення ліміту, відкриття кредитної картки. Використовувати позикові кошти без відсотків можна протягом 55-денного пільгового періоду. Зняття готівки в мережі терміналів можливе без комісій та додаткових доплат. Погасити заборгованість повністю або внести фіксований щомісячний платіж можна безпосередньо через банківську касу, мережу терміналів або мобільний банкінг OTP Smart.


Умови отримання кредиту до 15 000 грн на картку

Оптимальний вік потенційного клієнта — від 25 років
Оптимальний вік потенційного клієнта — від 25 років
Наявність офіційної зайнятості протягом останніх 6 місяців
Наявність офіційної зайнятості протягом останніх 6 місяців
Термін кредитування — до 24 місяців
Термін кредитування — до 24 місяців

Якщо Ви плануєте взяти позику, достатньо зібрати мінімальний пакет документів: паспортні дані, ідентифікаційний код. Обробка інформації забирає від 15 до 20 хвилин. Невелику суму, на яку Ви оформляєте позику, завжди можна збільшити, розширивши кредитний ліміт. Відсоткова ставка не перевищує 5%. Без відсотків можна використовувати кошти протягом перших 55 днів. Постійним клієнтам запропонована програма лояльності, акції та знижки.Додаткові можливості кредиту на карту до 15 000 грн

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

Одна з переваг онлайн-кредиту на картку — повноцінне використання можливостей кредитних продуктів. Клієнтські картки доповнені технологією 3D Secure, що захищає онлайн-платежі. Завдяки їй розрахунки в мережі — безпечні. У мобільному банкінгу Ви завжди зможете збільшити кредитний ліміт або переглянути терміни, залишки по рахунках.Як отримати кредит до 15 000 грн на карту: детальна інструкція

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Переказ грошових коштів на картку — це зручна та практична альтернатива отримання позики готівкою. Якщо Ви вирішили взяти кредит таким чином, вкажіть тільки основну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код. Співпраця з ОТП Банком регулюється кредитним договором та має юридичну силу. Відсотки за позикою — фіксовані, не перевищують 5%. Доступ до оформлення отримують громадяни України з офіційним працевлаштуванням.Як оформити кредит на 15 000 грн, якщо немає картки

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Кредитні картки ОТП Банку — це унікальні умови, програма лояльності та процентна ставка, що не змінюється протягом дії кредитного договору. Онлайн-оформлення та подача заявки економлять час потенційного позичальника. Після швидкої обробки та аналізу банк видасть бажану суму. З карткою клієнта Ви зможете безконтактно оплачувати товари та послуги, безпечно здійснювати покупки в мережі завдяки технології 3D Secure.Кредит онлайн на картку до 15 000 гривень або готівкою: як краще?

Онлайн-оформлення позики — це комфортний та вигідний варіант для потенційного позичальника. Ви зможете отримати понад 15 тисяч гривень всього за 1 годину, перебуваючи в будь-якій точці світу. Ви також можете звернутися безпосередньо в банківське відділення вашого міста. Представництва ОТП Банку є у всіх великих населених пунктах України. Особисто зверніться до менеджера, щоб підібрати відповідне кредитне рішення на короткий або тривалий термін.


Керуйте кредитом онлайн до 15 000 гривень з додатком OTP Smart
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 15000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг OTP Smart — це платформа для управління та контролю позикових коштів. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та розширений функціонал дозволяють переглядати стан рахунків, контролювати ліміти, відстежувати терміни щомісячної сплати, отримувати виписки з рахунків. За необхідності система буде надсилати повідомлення про те, що наближається час платежу. Додаток забезпечує конфіденційність даних. Детальніше переглянути інформацію за позикою Ви зможете у вкладці «Мої кредити».
Надішліть заявку, щоб отримати миттєвий переказ в розмірі 15 тисяч гривень на особисту картку
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — 50 тис. грн
Максимальна сума — 50 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Невеликі позики з вигідними умовами — рішення, яке здатне вирішити тимчасові фінансові труднощі. Щоб детальніше ознайомитися з кредитними продуктами та оцінити свої шанси на отримання кредиту, оформіть онлайн-заявку. Процедура — швидка: досить вказати основні паспортні дані. Система проаналізує інформацію, і Ви зможете вирішити, потрібна Вам позика чи ні.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені питання про оформлення кредиту на 15 000 грн
Як оформити заявку на кредит в мобільному додатку онлайн?

Для оформлення запиту на кредит увійдіть у вкладку «Мої кредити» та виберіть відповідний продукт. Ви також можете налаштувати кредитний ліміт на клієнтській карті через мобільний банкінг.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна погасити кредит через банкомат?

Через банкомат ви можете здійснити переказ коштів з особистого рахунку на банківський або погасити заборгованість готівкою, якщо система підтримує опцію cash-in.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Як я можу використовувати свою картку?

Ви можете використовувати платіжну картку ОТП Банку для зняття готівки в банкоматах, касах банківських відділень, проведення безготівкових розрахунків в торгових точках та мережі Internet, резервування номерів в готелях та бронювання авто за допомогою реквізитів картки.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання