UA

Чому варто отримати кредит до 20 000 грн на картку: вигоди для клієнта

Кредитна картка «Мані на кармані легка»

Умови кредитування ОТП Банку дають змогу кожному клієнту віком від 25 років отримати позику до двадцяти тисяч із миттєвим переказом на картку. Видача позики здійснюється без довідки про доходи. Пільговий період, під час якого Ви зможете без відсотків використовувати суму кредиту, становить 55 днів. У разі потреби кредитний ліміт завжди можна збільшити за особистим запитом чи за допомогою мобільного банкінгу OTP Smart. Погасити заборгованість можна безпосередньо у відділенні, через мережу терміналів чи застосунок банку. Строк використання кредитних коштів досягає 24 місяців.


Як отримати кредит до 20 000 грн онлайн на картку: умови кредитування

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Обов’язкова умова — офіційне працевлаштування протягом не менше ніж 6 місяців
Обов’язкова умова — офіційне працевлаштування протягом не менше ніж 6 місяців
Строки кредитування залежать від суми та становлять до 2 років
Строки кредитування залежать від суми та становлять до 2 років

Вимоги до позичальника в ОТП Банку — стандартні. Важливо, щоб клієнт був працевлаштованим. Оформити позику можна, не надаючи довідку про доходи. У разі задовільної кредитної історії бажана доступна сума миттєво зараховується на картку. Постійним клієнтам доступна програма лояльності зі знижками, акціями, безвідсотковим користуванням впродовж пільгового періоду.Додаткові можливості з кредитом до 20 000 онлайн на картку

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

Отримання кредиту на картку відкриває доступ до таких можливостей: 0% комісії за зняття готівки, доступний кредитний ліміт, який Ви завжди можете розширити. Технологія 3D Secure робить безпечними всі інтернет-розрахунки, придбання товарів у мережі Інтернет. Для відкриття кредитного ліміту достатньо мати мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код, документ, який підтверджує офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців.Як отримати кредит до 20 000 гривень на картку

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

В ОТП Банку можна отримати позику на вигідних умовах із фіксованою відсотковою ставкою, яка не перевищує 5%. Надішліть заявку онлайн для отримання картки чи відкриття кредитного ліміту, якщо Ви клієнт банку. Після схвалення запиту гроші надійдуть за 15–20 хвилин. Вам не потрібно додавати довідку про доходи. Достатньо вказати паспортні дані, ідентифікаційний код і мінімум особистої інформації з місця роботи.Відкриття картки онлайн, щоб отримати кредит до 20 000 грн

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Якщо у Вас вже є картка, за таким же алгоритмом надішліть запит для відкриття кредитного ліміту на фіксовану суму. Опрацювання інформації із зарахуванням чи видачею забирає не більше 1 години. Сповіщення про відкриття ліміту також надійде в застосунку чи через SMS. Ви можете змінити його, збільшивши суму. Для цього зверніться до менеджера чи скористайтеся мобільним банкінгом OTP Smart.Міста, в яких можна оформити кредит онлайн до 20 000 тисяч гривень

Відділення ОТП Банку є майже в усіх населених пунктах України. Ви можете звернутися безпосередньо до кредитного менеджера, щоб докладніше ознайомитися з фінансовими продуктами й підписати договір. Якщо у Вас немає змоги особисто проконсультуватися, зайдіть на сайт і заповніть онлайн заявку. Забрати картку з вже відкритим лімітом Ви зможете в найближчому відділенні за попереднім запитом або безкоштовно кур`єром.


Керуйте кредитом онлайн за допомогою мобільного банкінгу
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 20000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний застосунок OTP Smart — це зручне керування кредитом. Банкінг дає змогу контролювати залишок суми боргу, щомісячні платежі. Із застосунком Ви можете відстежувати грошові потоки, витрати, рух коштів на рахунках. За допомогою застосунку можна отримати виписку чи безпосередньо звернутися до персонального менеджера. Система надсилає сповіщення про те, що наближається термін регулярного внеску, запобігаючи можливим простроченням і штрафам.
Надішліть заявку, щоб забрати свої 20 000 грн
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — 50 тис. грн
Максимальна сума — 50 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Співпраця з ОТП Банком — це вигідні умови кредитування для кожного клієнта. Щоб докладніше дізнатися про кредитні програми й інші переваги співпраці, оформіть заявку на сайті. Для запиту достатньо вказати паспортні дані, ідентифікаційний код. Оформлення заявки дає змогу оцінити шанси на отримання кредиту й докладніше дізнатися про кредитні продукти ОТП Банку.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання
Як оформити безвідсотковий кредит?

Для оформлення безвідсоткового кредиту заповніть заявку на сайті або у відділенні, виберіть оптимальний кредитний продукт. Дочекайтеся схвалення запиту банком із подальшим переказом коштів.

Що відбувається після подання онлайн-заявки на кредит?

Після подання, запит надходить на системну перевірку даних, оцінювання кредитної історії клієнта. Процедура швидка, тому позичальник зможе оперативно отримати відповідь за заявкою.

Чи можна відмовитися від кредиту після схвалення заявки?

Відмовитися від отримання позикових коштів можна до підписання кредитного договору. Після схвалення клієнт може подумати над тим, чи варто йому брати кредит. Це ніяк не вплине на його кредитну історію.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання