UA

Вигоди кредиту онлайн на картку до 25 000 гривень

Кредитна картка «Мані на кармані легка»

Отримати кредит від ОТП Банку можна без довідки про доходи й майнової застави. Відсоткова ставка — конкурентна, не перевищує 5%. Пільговий період для використання позикових грошових коштів досягає 55 днів. Протягом пільгового періоду Ви можете без комісій оплачувати товари, послуги, розраховуватися в мережі Інтернет і за кордоном. Мобільний банкінг OTP Smart спрощує відстежування й контроль ліміту. Погасити заборгованість можна кількома способами: через касу, застосунок чи мережу терміналів.


Умови відкриття позики: як отримати кредит на 25 000 грн

Вік потенційного позичальника — від 25 років
Вік потенційного позичальника — від 25 років
Офіційне працевлаштування не менше 6 місяців
Офіційне працевлаштування не менше 6 місяців
Строк кредитування досягає 24 місяців
Строк кредитування досягає 24 місяців

В ОТП Банку можна оформити кредит без довідок про доходи, застави. Важливо, щоб потенційний замовник був офіційно працевлаштованим. Подати заявку можна і в представництві, і на сайті, через мобільний банкінг. Оформивши кредит на картку, Ви завжди можете збільшити кредитний ліміт за попереднім запитом. Для відкриття потрібен мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код, підтвердження офіційного працевлаштування.Можливості з кредитом до 25 000 грн без довідки про доходи

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

В ОТП Банку Ви можете оформити позику на двадцять п’ять тисяч гривень з оформленням картки. Одна з переваг співпраці — 0% комісія за зняття готівки. Кредитні картки доповнені технологією 3D Secure — системою безпечних онлайн-платежів. Мобільний банкінг OTP Smart дає змогу керувати кредитним продуктом, відстежувати всі операції по рахунках.Як отримати кредит до 25 000 грн

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

В ОТП Банку можна взяти позику з вигідними умовами кредитування та фіксованим відсотком (5%). Якщо позичальник старший 25 років, то достатньо вказати основну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код. На відміну від співпраці з мікрофінансовими організаціями, у банку Ви отримуєте позику з цілковитим юридичним захистом. Строки погашення заборгованості досягають 24 місяців. Під час пільгового періоду позичальник має змогу безвідсотково користуватися кредитними коштами.Як оформити кредит до 25 000 на картку

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Опрацювання інформації забирає не більше 1 години. За цей час відкривається ліміт та оформляється картка клієнта. Позичальник має змогу користуватися кредитними коштами відразу після їх зарахування. У разі дострокового погашення не нараховуються пеня, штраф. Фіксована відсоткова ставка, пільговий період і програма лояльності дають змогу повноцінно використовувати кредитні кошти для вирішення тимчасових фінансових труднощів.У яких містах можна взяти кредит до 25 000 грн

Відкрити кредитний ліміт чи оформити клієнтську картку можна в найближчому відділенні ОТП Банку у Вашому місті. Якщо у Вас немає змоги особисто звернутися до кредитного менеджера, скористайтеся онлайн-оформленням із будь-якої точки країни. На сайті чи через банкінг OTP Smart виберіть вкладку «Кредити». Вкажіть інформацію та дочекайтеся опрацювання даних. Після схвалення забрати картку можна буде у менеджера найближчого представництва.


Керуйте кредитом до 25 000 грн на картці з OTP Smart
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 25000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг відкриває доступ до повноцінного керування кредитними коштами. У вкладці «Кредити» Ви зможете відстежувати всі переміщення на рахунках, контролювати терміни щомісячних внесків, кредитний ліміт. Застосунок також дає змогу отримувати виписки. Мобільний банкінг OTP Smart — це особистий менеджер, за допомогою якого простіше керувати коштами.
Надішліть заявку, щоб протягом дня отримати 25 000 гривень
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — 50 тис. грн
Максимальна сума — 50 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Пропозиції ОТП Банку — це вигідні умови співпраці з цілковитим юридичним захистом. Для зручності оформіть заявку онлайн на сайті, щоб докладніше дізнатися про кредитні продукти компанії, проаналізувати кредитну історію, оцінити власні шансі на отримання позики. Оформлення заявки передбачає надання мінімуму даних, швидке інформаційне опрацювання. Оформлення заявки — основний крок до вирішення тимчасових фінансових труднощів.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання під час оформлення кредиту до 25 000 грн на картку
Як оформити заявку на кредит в мобільному додатку онлайн?

Для оформлення запиту на кредит увійдіть у вкладку «Мої кредити» та виберіть відповідний продукт. Ви також можете налаштувати кредитний ліміт на клієнтській карті через мобільний банкінг.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна погасити кредит через банкомат?

Через банкомат ви можете здійснити переказ коштів з особистого рахунку на банківський або погасити заборгованість готівкою, якщо система підтримує опцію cash-in.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Як я можу використовувати свою картку?

Ви можете використовувати платіжну картку ОТП Банку для зняття готівки в банкоматах, касах банківських відділень, проведення безготівкових розрахунків в торгових точках та мережі Internet, резервування номерів в готелях та бронювання авто за допомогою реквізитів картки.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання