UA

Оформлення кредиту до 30 000 грн без довідки про доходи: переваги програми

Кредитна картка «Мані на кармані легка»

Співпраця з ОТП Банком передбачає наступні вигоди для позичальника: видачу фіксованої суми без довідки про доходи чи майнової застави; пільговий період безвідсоткового використання позикових грошових коштів; погашення заборгованості трьома зручними способами: через термінал, мобільний банкінг OTP Smart, касу. Клієнти завжди можуть розширити свої кредитні можливості, збільшивши ліміт. Кредитні програми ОТП Банку передбачають пільгову програму зі знижками, акціями для власників клієнтських карток, користувачів банківських продуктів


Умови отримання кредиту до 30 000 грн на картку

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Позичальник повинен мати офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Позичальник повинен мати офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Строк погашення заборгованості досягає 24 місяців
Строк погашення заборгованості досягає 24 місяців

ОТП Банк пропонує різноманітні способи отримання грошей: готівкою в касі, шляхом миттєвого переказу на клієнтську картку, відкриття кредитної картки. Вигідні умови дають змогу не тільки швидко отримати грошові кошти, але й заощадити на використанні позики. Пільговий 55-денний період доступний кожному позичальникові. Для отримання кредиту достатньо бути офіційно працевлаштованим. Довідка про доходи й майнова застава не потрібні.Можливості для клієнтів із кредитом онлайн на картку 30 000 гривень

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

В ОТП Банку можна отримати позикові кошти готівкою та шляхом переказу на картку. Кредитні картки банку — це безпечні онлайн-розрахунки із системою 3D Secure, нульове конвертування під час оплати товарів і послуг за кордоном, можливість збільшення кредитного ліміту безпосередньо для потреб клієнта. Крім того, позичальники можуть самостійно керувати своїми кредитами за допомогою мобільного банкінгу OTP Smart.Оформлення кредиту на картку до 30 000 грн: алгоритм для нових клієнтів

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Кредитні рішення ОТП Банку передбачають фіксовану відсоткову ставку, яка не перевищує 5%. Уся процедура, від подання заявки до зарахування кредитних коштів, забирає не більше 1 години. Опрацювання інформації, яка надходить, — швидке, оскільки клієнту не потрібно надавати докладну інформацію про дохід, майно. Достатньо надати паспортні дані, ідентифікаційний код. Доступний ліміт завжди можна змінити за запитом у менеджера або в програмі мобільного банкінгу OTP Smart.Відкриття картки для кредиту онлайн до 30 000 гривень

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

ОТП Банк пропонує стандартні клієнтські кредитні картки та спеціальні банківські продукти, наприклад «Мані на кармані». Завдяки представленим кредитним рішенням Ви зможете взяти тридцять тисяч гривень із можливістю дострокового погашення без штрафу, пені. Повернути позику так само просто, як і заповнити заявку. Для цього достатньо внести потрібну суму одним із трьох доступних способів: у касі, через термінал або за допомогою мобільного банкінгу.Де отримати кредит до 30 000 гривень: зручні рішення для кожного

Терміново отримати кредит готівкою можна в найближчому відділенні ОТП Банку у вашому місті. Для цього зверніться до кредитного менеджера, надавши мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код. Якщо у Вас немає змоги особисто прийти в представництво, виберіть онлайн-оформлення чи переказ на картку, перебуваючи в будь-якій точці України. 30 тис. грн у кредит надаються клієнтам після швидкого перегляду кредитної історії потенційних позичальників.


Стежте за своїм кредитом на картку до 30 000 грн із мобільним застосунком OTP Smart
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 30000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг OTP Smart дає змогу зручно керувати своїм кредитом. У застосунку Ви зможете відстежувати строки щомісячних внесків. Щоб Ви не пропустили дату платежу, система буде регулярно надсилати сповіщення та повідомлення. За допомогою мобільного банкінгу Ви зможете контролювати переміщення коштів на особистих рахунках, отримувати виписки, стежити за лімітом. За попереднім запитом суму позики завжди можна змінити.
Видача кредиту починається з оформлення заявки
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — 50 тис. грн
Максимальна сума — 50 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Оформлення й надсилання запиту — перший крок до отримання позики на бажану суму. Мінімум даних, швидке опрацювання, повноцінне оцінювання кредитного ліміту — головні переваги запитів. Щоб дізнатися докладну інформацію, підібрати оптимальний кредитний продукт та оцінити історію, надішліть заявку через сайт ОТП Банку. Після схвалення вона залишатиметься дійсною протягом кількох днів.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання перед отриманням кредиту онлайн до 30 000 гривень
Як оформити заявку на кредит в мобільному додатку онлайн?

Для оформлення запиту на кредит увійдіть у вкладку «Мої кредити» та виберіть відповідний продукт. Ви також можете налаштувати кредитний ліміт на клієнтській карті через мобільний банкінг.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна погасити кредит через банкомат?

Через банкомат ви можете здійснити переказ коштів з особистого рахунку на банківський або погасити заборгованість готівкою, якщо система підтримує опцію cash-in.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Як я можу використовувати свою картку?

Ви можете використовувати платіжну картку ОТП Банку для зняття готівки в банкоматах, касах банківських відділень, проведення безготівкових розрахунків в торгових точках та мережі Internet, резервування номерів в готелях та бронювання авто за допомогою реквізитів картки.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання