UA

Переваги кредиту до 35 000 грн на картку

Кредитна картка «Tickets Travel Card»

Кредитування в ОТП Банку не передбачає застави й поручителів. Отримати кредит із можливістю дострокового погашення Ви зможете і готівкою, і шляхом миттєвого переказу на дійсну кредитну картку. Переваги співпраці з ОТП Банком: мінімальний пакет документів під час надсилання запиту; швидке опрацювання заявок, що находять; пільговий період із безвідсотковим використанням позикових коштів; відсутність комісії за зняття готівкових коштів за кордоном. Позичальник може достроково закрити заборгованість, здійснивши оплату в один із трьох способів: через касу у відділенні, за допомогою мобільного банкінгу або через мережу терміналів.


В яких випадках можливе оформлення кредиту на 35 000 грн: умови

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Наявність офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Наявність офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Комфортні строки кредитування — до 24 місяців
Комфортні строки кредитування — до 24 місяців

ОТП Банк — це банк з найкращими умовами для тих, хто цінує свій час. Уся процедура, від подання запиту до видачі кредитних коштів, триває не більше 1 години. Позичальникові достатньо додати мінімальний пакет документів, надавши тільки базову інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код. Клієнтові не потрібно підтверджувати рівень доходу — достатньо підтвердження офіційного працевлаштування.Доступні можливості з кредитом до 35 000 грн на картку

до 35 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн платежі
0%
комісія за конвертацію при розрахунках
за кордоном
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

ОТП Банк пропонує комплексні рішення з клієнтськими картками. Їх можна використовувати для безконтактного розрахунку, оплати товарів і послуг у мережі. Технологія 3D Secure гарантує безпечність покупок онлайн. Кредитні банківські продукти не передбачають стягнення комісії під час використання картки за кордоном. За допомогою мобільного банкінгу OTP Smart ви зможете змінити ліміт безпосередньо для своїх потреб.Як отримати кредит до 35 000 гривень на картку

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

На сайті ОТП Банку Ви можете оформити заявку. Уся процедура з опрацюванням отриманої інформації до зарахування грошей забирає близько години. Надавайте достовірні дані, щоб не сталося збоїв під час аналізування кредитної історії. Для заповнення відповідних полів достатньо паспортних даних, ідентифікаційного коду. Отримати онлайн-позику можна практично на будь-яку кредитну картку банку шляхом відкриття ліміту.Як отримати кредит онлайн до 35 000 гривень, якщо немає картки

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Процес оформлення кредиту понад 35 тисяч гривень разом із карткою — простий і швидкий. Позичальникам доступні конкурентні відсоткові ставки, які не перевищують 5%. Контролювати переміщення коштів на картках, стежити за лімітами рахунків значно простіше з мобільним банкінгом OTP Smart. У разі потреби Ви завжди зможете закрити заборгованість будь-яким зручним способом або збільшити кредитний ліміт за попереднім запитом.Де можна взяти кредит до 35 000 грн без довідки про доходи

Оформити позику або збільшити кредитний ліміт можна в будь-якому місті України. Для цього зверніться до кредитного менеджера безпосередньо у відділенні банку. Якщо у Вас немає такої змоги, залиште заявку на сайті. Онлайн-оформлення — це швидка, комфортна альтернатива, якою може скористатися кожен потенційний клієнт. Якщо у Вас є картка банку, то протягом 15 хвилин після опрацювання запиту буде зараховано кошти або відкриється кредитний ліміт.


Нові можливості керування кредитом на картці до 35 000 грн з OTP Smart
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 35000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг OTP Smart пропонує унікальні можливості керування позиковими коштами й контролю за ними. У застосунку Ви зможете відстежувати ліміт, строки погашення заборгованості. Система автоматично надсилає сповіщення перед датою щомісячного платежу. Крім того, функціонал дає змогу отримувати виписки, контролювати переміщення коштів на рахунках, відстежувати строки й суми заборгованостей, якщо у Вас кілька кредитних ліній.
Надішліть заявку, щоб отримати 35 тисяч гривень сьогодні
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення про видачу, включно з повним оформленням, триває 1 годину
Кредит готівкою на рік: до 35 000 грн
Максимальна сума — 35 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

ОТП Банк пропонує унікальні умови співпраці. Щоб докладніше ознайомитися з кредитними продуктами, оцінити власні шанси на отримання позики, заповніть і надішліть онлайн-заявку на опрацювання. Система проаналізує Ваші дані, а Ви визначитеся із сумою, ознайомитеся з умовами співпраці з ОТП Банком. Оформлення й подання заявки — перший крок до вирішення фінансових труднощів.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання: що потрібно знати при оформленні кредиту до 35 000 грн на картку
Як оформити безвідсотковий кредит?

Для оформлення безвідсоткового кредиту заповніть заявку на сайті або у відділенні, виберіть оптимальний кредитний продукт. Дочекайтеся схвалення запиту банком із подальшим переказом коштів.

Що відбувається після подання онлайн-заявки на кредит?

Після подання, запит надходить на системну перевірку даних, оцінювання кредитної історії клієнта. Процедура швидка, тому позичальник зможе оперативно отримати відповідь за заявкою.

Чи можна відмовитися від кредиту після схвалення заявки?

Відмовитися від отримання позикових коштів можна до підписання кредитного договору. Після схвалення клієнт може подумати над тим, чи варто йому брати кредит. Це ніяк не вплине на його кредитну історію.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання