UA

Чому варто взяти кредит 40 000 на картку

Кредитная картка «Tickets Travel Card»

Кредитні рішення ОТП Банку — це видача позики без застави та довідки про доходи; відкриття картки з безвідсотковим пільговим періодом до 55 днів; відсутність комісії за зняття готівки; зручні варіанти погашення заборгованості; збільшення кредитного ліміту за особистим запитом користувача. Внести щомісячну оплату можна за допомогою трьох доступних способів: через мережу терміналів, касу або мобільний банкінг. Термін кредитування залежить від суми та перевищує 2 роки. При схваленні заявки кредитні кошти зараховуються за 15-20 хвилин. Процедура з моменту подання запиту до видачі позики забирає не більше 1 години.


Умови кредиту до 40 000 грн на картку

Потенційний позичальник — старший 25 років
Потенційний позичальник — старший 25 років
Наявність офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Наявність офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Терміни кредитування досягають 84 місяці
Терміни кредитування досягають 84 місяці

Процедура оформлення кредиту передбачає подачу заявки. Процес забирає не більше 1 години з моменту заповнення форми та до зарахування позикової суми. Отримати 40 тисяч гривень може кожен громадянин з офіційним працевлаштуванням. Клієнтам запропонована конкурентна процентна ставка, рівень якої не перевищує 5%. Клієнтська картка відкриває доступ до програми лояльності, знижок та акцій. Пільговий період передбачає безвідсоткове користування кредитними коштами протягом наступних 55 днів.Можливості з кредитом до 40 000 грн

до 40 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за конвертацію при розрахунках
за кордоном
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

На відміну від мікрофінансових організацій, ОТП Банк надає кредит двома способами: готівкою та переказом на картку. За необхідності кредитний ліміт можна збільшити за особистим запитом. Клієнтські картки доповнені технологією 3D Secure. Вона гарантує безпеку онлайн-платежів під час придбання товарів в мережі. Швидкі позики без довідок про доходи від ОТП Банку — це прозорі умови, зручне управління кредитними коштами з мобільним банкінгом OTP Smart.Як отримати кредит 40 000 грн на картку

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Переказ суми на клієнтську карту — простий та швидкий спосіб отримати позику без довідки про доходи, застави майна. Якщо Ваш вік від 25 років, Ви офіційно працевлаштовані, надсилайте запит на сайті або в додатку OTP Smart.Як отримати картку під кредит 40 000 грн без довідки про доходи

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Якщо у Вас немає картки ОТП Банк, скористайтеся швидким оформленням на офіційному сайті або через мобільний банкінг. Відразу після відкриття грошові кошти зараховуються на рахунок. Ви також можете відкрити кредитний ліміт, який за необхідності можна збільшити під власні потреби. Технологія 3D Secure захищає онлайн-платежі, роблячи розрахунок в мережі на 100% безпечним. Картка видається безкоштовно, без додаткових клієнтських внесків та комісій.Де оформити кредит онлайн на картку

Отримати позику без поручителів, застави майна можна безпосередньо у представництві банку у вашому місті. Для цього зверніться до кредитного менеджера або консультанта, надавши мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код. Якщо у Вас немає такої можливості, виберіть онлайн-оформлення. Процедура — швидка. Після схвалення запиту кошти переводяться на особистий рахунок та відразу стають доступними для використання.


Управління кредитом 40 000 на картку з додатком OTP Smart
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 40000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг спрощує процедуру контролю та управління позикою, кредитним лімітом. У додатку ви зможете переглянути ліміт, залишки на рахунках, переміщення позики, терміни погашення заборгованості щомісячно. Перед внесенням оплати позичальникові приходить повідомлення з нагадуванням. Ви також зможете отримати виписку за рахунками. Мобільний банкінг — це зручно, просто та доступно кожному користувачеві. Додаток захищає конфіденційність даних.
Вирішіть фінансові труднощі, оформивши заявку
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Кредит готівкою на рік: до 40 000 грн
Максимальна сума — 40 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Тимчасові фінансові проблеми — те, з чим зіштовхується майже кожна людина. Разом з кредитними програмами ОТП Банку Ви не залишитеся наодинці з проблемами. Оформіть заявку, щоб докладніше дізнатися про продукти банку, оцінити свої шанси на отримання позики. У разі схвалення клієнтам надається час для роздумів. Зробити запит — перший крок до інформування та отримання грошових коштів.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені питання, що виникають при оформленні кредиту онлайн до 40 000 грн
Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Чи можна оформити кредит через Viber?

Через Viber та інші месенджери ви можете дізнатися про стан своїх рахунків, отримати детальну інформацію по конкретних банківських продуктах. Через месенджери також можна подати заявку на розгляд.

Чи можна дізнатися залишок по кредиту через Telegram?

Працюючи з ботом в месенджері, надішліть запит із зазначенням команди «Мої кредити». Через кілька секунд вам буде відправлено звіт з описом основних характеристик поточної заборгованості.

Чи можна погасити кредит за реквізитами банку?

Оплата за реквізитами банку — один з варіантів погашення заборгованості шляхом внесення щомісячних платежів. Представлений метод позбавляє Вас відвідувати відділення банку.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання