UA

Переваги кредиту онлайн до 5 000 грн

Кредитна картка «Мані на кармані легка»

Видача позики здійснюється без довідки про доходи й майнової застави. Отримати гроші Ви зможете швидко, оскільки опрацювання наданої інформації забирає від 20 хвилин до 1 години.

Переказ на особисту картку клієнта — миттєвий. У разі використання коштів пільговий період становить до 55 днів. Погасити поточну заборгованість можна через мережу банкоматів, у відділенні чи за допомогою застосунку OTP Smart.

Якщо знадобиться, Ви можете збільшити кредитний ліміт до 30 тис. грн. Кошти можна використовувати для будь-яких розрахунків чи оплати покупок в Інтернеті.


За яких умов можна взяти кредит до 5 000 грн

Вік позичальника — від 25 років
Вік позичальника — від 25 років
Наявність офіційного працевлаштування тривалістю від 6 місяців із фіксованою заробітною платою
Наявність офіційного працевлаштування тривалістю від 6 місяців із фіксованою заробітною платою
Строки кредитування досягають до 84 місяців
Строки кредитування досягають до 84 місяців

Кредит на картку видається без довідки про доходи, застави. Подати заявку може кожен громадянин України віком від 25 років. Онлайн-подання заявки з перевіркою даних і подальшим схваленням забирає від 20 хвилин до 1 години. Під час заповнення запиту потрібно вказати Ваші дані: прізвище ім'я по батькові, ІПН, номер телефону тощо . Будь ласка, стежте за правильністю введених даних, оскільки це збільшує шанси на відкриття позики.Додаткові можливості з кредитом до 5 000 на картку

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

Видача позики — миттєва, забирає не більше 1 години. Дійсна банківська картка, на яку здійснюється переказ, передбачає наявність 3D Secure. Представлена технологія гарантує безпечність розрахунків та оплати покупок у мережі інтернет. Якщо знадобиться, клієнт завжди може збільшити кредитний ліміт. Подати заявку на оформлення кредитної картки Ви зможете через сайт банку.Як отримати 5 000 гривень у кредит

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Представленим алгоритмом можуть користуватися і нові, і постійні клієнти. Оформити картку й відкрити кредитний ліміт може кожен громадянин України віком від 25 років із реєстрацією, офіційним працевлаштуванням від 6 місяців. Відсоткова ставка не перевищує 5%. Строки погашення невеликої суми до 24 місяців. Якщо Ви збільшите кредитний ліміт до 50 тис. грн, то строки повернення можуть продовжитися. Через сайт ОТП Банку можна взяти позику без підтвердження щомісячного доходу.Отримання кредиту на 5 000 грн: кроки оформлення

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

ОТП Банк пропонує прозорі умови співпраці з відсотковою ставкою, яка не перевищує 5%. Позикові гроші видаються без довідки про доходи, застави. Під час оформлення заявки вказуйте достовірні дані. Стандартний строк погашення заборгованості — до 24 місяців. Переказ на картку — майже миттєвий. Процедура забирає не більше 1 години. У пільговий період можна використовувати позикові кошти без відсотків.Де найкраще взяти кредит до 5 000 грн без довідки про доходи

Оформити заявку й отримати позику можна в усіх містах України. Для цього достатньо звернутися до кредитного менеджера у відділенні Вашого населеного пункту. Якщо Ви не можете прийти в представництво, зайдіть на сайт ОТП Банку й заповніть заявку на отримання позикових коштів. Система швидко опрацює дані, тому Вам не доведеться довго чекати на підтвердження зі схваленням запиту на видачу. Якщо Ви плануєте забрати гроші готівкою, зверніться в найближче представництво банку.


Керуйте своїм кредитом через OTP Smart у смартфоні
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 5000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і функціонал мобільного банкінгу дає змогу керувати відкритою кредитною лінією. За допомогою застосунку Ви зможете контролювати ліміт, здійснювати щомісячну оплату, стежити за витратами, балансом за рахунками. За допомогою мобільного банкінгу можна робити виписки з кожної оформленої картки/рахунку. Для керування кредитними коштами зайдіть у вкладку «Кредити». Там Ви зможете переглянути всю інформацію щодо відкритого ліміту, строки погашення, особисті дані.
Оформлення онлайн-заявки на видачу позики — перший крок до вирішення проблеми
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — 30 тис. грн
Максимальна сума — 30 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Невеликі суми — одна з найпопулярніших категорій позик. Якщо Ви хочете швидко вирішити фінансові труднощі чи плануєте докладніше дізнатися про програми кредитування, оформіть онлайн-заявку на сайті ОТП Банку. Ви також зможете оцінити свою кредитну історію та шанси на отримання позики різних розмірів. Оформлення доступне через мобільний банкінг OTP Smart.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання: що потрібно знати при оформленні кредиту до 5 000 грн на картку
Як оформити безвідсотковий кредит?

Для оформлення безвідсоткового кредиту заповніть заявку на сайті або у відділенні, виберіть оптимальний кредитний продукт. Дочекайтеся схвалення запиту банком із подальшим переказом коштів.

Що відбувається після подання онлайн-заявки на кредит?

Після подання, запит надходить на системну перевірку даних, оцінювання кредитної історії клієнта. Процедура швидка, тому позичальник зможе оперативно отримати відповідь за заявкою.

Чи можна відмовитися від кредиту після схвалення заявки?

Відмовитися від отримання позикових коштів можна до підписання кредитного договору. Після схвалення клієнт може подумати над тим, чи варто йому брати кредит. Це ніяк не вплине на його кредитну історію.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.