UA

Переваги кредиту до 50 000 грн без довідки про доходи на картку

Кредитна картка «Tickets Travel Card»

Кредитні продукти банку — це прозорі умови співпраці без прихованих комісій та доплат. Для оформлення позики не потрібно виходити з дому. Оформити заявку можна особисто у відділенні або онлайн. Для отримання позики необхідно надати мінімум даних: паспорт, ідентифікаційний код. Довідка про доходи та підтвердження застави не потрібні. Термін кредиту розраховується індивідуально на строк від 1 до 7 років. Погасити заборгованість можна трьома способами: через касу, мережу терміналів, мобільний банкінг. Позичальникам надано можливість в будь-який момент збільшити кредитний ліміт.


Умови отримання кредиту до 50 000 грн

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Наявність офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Наявність офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Термін кредитування — 1-7 років
Термін кредитування — 1-7 років

Кредитні рішення ОТП Банку доступні громадянам України віком від 25 років. Онлайн-заявки швидко обробляються, тому тривалість процедури від подачі заявки до видачі обраної суми — не більше 1 години. Відсоткова ставка, прописана в кредитному договорі, не перевищує 5%. Суму кредиту при наявності ліміту на клієнтській картці можна збільшити. Позичальникам доступна можливість безвідсоткового використання кредитних коштів протягом 55 днів.Інші переваги кредиту до 50 000 грн на картку

до 50 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за конвертацію при розрахунках
за кордоном
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

Миттєвий переказ суми на клієнтську картку — не єдина перевага кредитних банківських продуктів. Картки ОТП Банку захищені технологією 3D Secure, яка робить онлайн-розрахунки на 100% безпечними. Ви також можете використовувати банківські картки для безконтактних онлайн-розрахунків. Додаток OTP Smart дозволяє керувати онлайн-позикою.

Як отримати кредит до 50 000 грн без довідки про доходи на картку

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Процедура — швидка, вам не доведеться довго чекати відповіді. Щоб прискорити оформлення, вказуйте тільки правильні дані. Грошові кошти надійдуть безпосередньо на рахунок. Процес не вимагає оплати комісії та інших додаткових стягнень. Погасити заборгованість теж просто. Для цього внесіть фіксований щомісячний платіж за допомогою переказу на рахунок, через сайт або мобільний банкінг.Відкриття картки під кредит на 50 000 грн

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Клієнтам доступні як стандартні, так і кредитні картки з лімітом, який можна змінити безпосередньо під свої потреби. Пропозиції від ОТП Банку — це сучасні продукти, які можна використовувати для безконтактних розрахунків, онлайн-покупок. Процес аналізу даних займає менше 1 години. Надіслати запит на отримання кредитної картки можуть громадяни України віком від 25 років та з офіційним працевлаштуванням.Міста, в яких можна отримати кредит на 50 000 грн

Відділення ОТП Банку представлені у всіх регіонах та містах України. Ви можете звернутися безпосередньо до менеджера. Система онлайн-банкінгу дозволяє скористатися аналогічними послугами в мережі. Процес має таку ж юридичну силу. Інформація про потенційного позичальника проходить детальний аналіз. Оцінити програмні можливості Ви зможете як на сайті, так і в офіційному додатку.


Управління кредитом до 50 000 грн онлайн на картку: переваги мобільного банкінгу
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит 50000 грн онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

OTP Smart — це зручний інструмент управління та контролю позикових коштів. У додатку відображаються рахунки, транзакції по ним. Ви зі зручністю зможете відстежувати ліміти, терміни погашення заборгованості. Перед щомісячним внеском користувачам надсилаються повідомлення, завдяки яким Ви не порушите терміни оплати. За необхідності система дозволяє отримати виписку по конкретному рахунку, скористатися інформаційною підтримкою.
Оформлення заявки: як зробити крок назустріч мрії
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Кредит готівкою на рік: до 50 000 грн
Максимальна сума — 50 тис. грн
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Не потрібно відкладати бажану покупку або подарунок для близької людини на «кращі часи». Оформіть заявку на сайті, щоб ознайомитися з кредитними продуктами, діючими умовами. Оформлення запиту дозволяє оцінити шанси на отримання кредиту. У разі схвалення потенційний позичальник може передумати або вибрати інший продукт. ОТП Банк також пропонує програму лояльності, знижки та акції, про які Ви теж зможете дізнатися після відправки та аналізу запиту.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені питання про кредит на 50 000 грн
Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Чи можна дізнатися залишок по кредиту через інтернет?

Для цього скористайтеся мобільним банкінгом або месенджерами. З поставленим завданням також справляються боти в Telegram та Viber. Щоб отримати дані, виберіть команду або надішліть запит «Мій кредит».

Чи можна оплатити кредит через додаток?

Внести щомісячну оплату можна в мобільному банкінгу OTP Smart. Для цього достатньо здійснити переказ грошей на конкретний рахунок, вказаний в реквізитах.

Що буде, якщо прострочити кредит на рік?

Прострочення безпосередньо впливає на кредитну історію клієнта. Заборгованість з тривалим простроченням може призвести до занесення потенційного позичальника в чорний список фінансових установ та МФО.

Чи покаже кредитний калькулятор переплату по кредиту?

Кредитний калькулятор дозволяє точно розрахувати суму щомісячних платежів, комісій та доплат. Для цього уважно ознайомтеся з умовами, процентною ставкою, термінами.

Як дізнатися вартість обслуговування картки?

Тарифи на обслуговування картки можна дізнатися в оператора інформаційної служби, через особистий кабінет, на сайті.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання