UA

Переваги онлайнового кредиту

Кредитна картка «Мані на кармані» Green

Отримати гроші Ви зможете без довідки про доходи, поручителів і застави. Кредитна банківська картка з фіксованим лімітом до 30 тис. грн оформляється онлайн. У разі оплати товарів чи послуг пільговий період продовжується до 55 днів. Якщо знадобиться, клієнт може збільшити доступну суму ліміту. Погасити кредит до зарплати можна трьома способами: у банківському відділенні, онлайн, за допомогою мобільного банкінгу OTP Smart.


Як отримати гроші до зарплати на картку: основні умови

Вік позичальника — від 25 років
Вік позичальника — від 25 років
Підтвердження офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Підтвердження офіційного працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Строки погашення кредиту — до 24 місяців
Строки погашення кредиту — до 24 місяців

Оформлення кредиту — швидке, не довше 1 години. Позичальникові не потрібна довідка про доходи — достатньо офіційного підтвердження працевлаштування. Кредитування передбачає максимальну суму 30 тис. грн. Строки погашення — до 24 місяців. Щомісячна відсоткова ставка не перевищує 5%. ОТП Банк забезпечує постійним клієнтам акційні пропозиції за програмою лояльності, які роблять мікропозики ще більш вигідними. Грошові кошти на картці доступні протягом передбаченого пільгового періоду.Швидкі гроші до зарплати: можливості, які Ви отримуєте

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

З кредитним лімітом на суму до 30 тис. грн Ви можете здійснювати покупки онлайн, оплачувати товари й послуги в будь-якому куточку світу без комісії за зняття готівки. Оформлення за кілька хвилин не передбачає наявності довідки про доходи. Достатньо, щоб позичальник був офіційно працевлаштованим, а його вік становив не менше 25 років. Експрес-позика в ОТП Банку значно вигідніша, ніж співпраця з іншими фінансовими установами. Клієнтам доступна фіксована щомісячна відсоткова ставка, програма лояльності.Терміново потрібні гроші до зарплати? Правила оформлення та отримання


Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
3D Secure безпечні онлайн-платежі
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
Керуйте Вашими фінансами з безкоштовним інтернет-банкінгом ОТР Smart
Безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart
Понад 15 000 терміналів
Понад 15 000 терміналів
для миттєвого поповнення картки

Процедура оформлення й послуга видання — протягом 1 години. Вік клієнта — від 25 років. Під час заповнення заявки важливо точно вказати дані, надати офіційне підтвердження працевлаштування. Позичальникам доступна програма лояльності, вигідні умови кредитування, фіксована відсоткова ставка не вище 5% на місяць.Як отримати гроші до зарплати на картку: етапи оформлення

1-й крок
Заявка на сайті
Надішліть запит через офіційний сайт ОТП Банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Оформлення заявки на сайті триває не більше 10 хвилин. Надаючи інформацію, перевіряйте її точність. Якщо у Вас немає фінансових проблем, ваш вік від 25 років, і Ви офіційно працевлаштовані, то протягом дня надійде схвалення. Після цього оберіть найближче відділення й заберіть картку за попереднім запитом. Банківською карткою Ви можете користуватися відразу після отримання. Можливий ліміт — 30 тис. грн. У разі потреби Ви можете його збільшитиДе отримати гроші до зарплати: оформлення в різних містах

Взяти кредит можна в будь-якому відділенні ОТП Банку. Для цього просто виберіть розташоване найближче до Вас відділення. Якщо Ви не можете особисто забрати грошові кошти, подайте інтернет-заявку, перебуваючи в будь-якій точці країни. Опрацювання запиту оперативне, тому фінанси швидко надійдуть на картку, якщо Ви клієнт ОТП Банку. Розгляд триває не більше 15–20 хвилин, що дає змогу майже миттєво отримати позику.


Як отримати гроші до зарплати онлайн: робота з позиками через OTP Smart
Гроші до зарплати: ОТР Smart вхід через логін
Гроші до зарплати: ОТР Smart приватний кабінет
Гроші до зарплати: ОТР Smart вибір картки
Гроші до зарплати: ОТР Smart поповнення мобільного
Гроші до зарплати: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Гроші до зарплати: ОТР Smart конверсійні операції
Гроші до зарплати: ОТР Smart вибір відділення
Гроші до зарплати: ОТР Smart управління картками та рахунками

OTP Smart — це просте керування своїми фінансами з будь-якої точки світу. Через застосунок ви зможете контролювати всі фінансові надходження, строки погашення кредиту, доступні ліміти на картках. Функціонал дає змогу отримати виписку по рахунку, виплати. Із застосунком значно простіше відстежувати грошові потоки, перевіряти суму заборгованості. Крім того, користувач може контролювати телефонні рахунки, повноцінно використовувати весь функціонал OTP Smart.


Отримайте швидкий кредит готівкою вже сьогодні
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Максимальна сума — від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Максимальна сума — від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Зламалася побутова техніка, потрібно допомогти родичам чи здійснити передоплату? Не треба чекати на премію чи заробітну плату. Заповнюйте онлайн-заявку, щоб отримати гроші за фіксованою відсотковою ставкою та програмою лояльності від ОТП Банку. Клієнтам пропонуються унікальні тарифи, 100%-на гарантія захисту конфіденційності даних, дотримання умов кредитування. Заповнити заявку можна на сайті, через мобільний банкінг чи у кредитного менеджера особисто.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені питання
Як отримати гроші від банку?

Оформіть на сайті онлайн-заявку або звернітся безпосередньо до менеджера та пройдіть процес оформлення на місці. Процедура — швидка в усіх випадках.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Як через мобільний застосунок подати заявку на кредит?

Щоб подати заявку, відкрийте вкладку «Кредити», виберіть оптимальний варіант кредитування, заповніть поля. Дані буде надіслано на опрацювання, після якого надійде підтвердження.

Чи можна отримати гроші в банку з копією паспорта?

Під час отримання важливо надати оригінали чи завірені копії. В інших випадках можуть виникнути проблеми, наприклад зі схваленням запиту на видачу мікропозики чи банківської картки.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання