UA

Переваги кредиту онлайн на картку на 1 рік

Кредитна картка «Мані на кармані» Green

Позика на 12 місяців від ОТП Банку — це швидке оформлення, відсутність довідок про доходи та конкурентна фіксована процентна ставка до 5%. Кредит надається громадянам України віком від 25 років. Видача — швидка, обробка інформації займає не більше 15-20 хвилин. За необхідності відкритий ліміт можна збільшити за попереднім запитом. При наявності клієнтської кредитної картки користувачі отримують пільговий період до 55 днів на використання кредитних коштів. Погасити заборгованість можна трьома способами: через мережу терміналів, мобільний додаток, касу банку.


Умови отримання онлайн кредиту на картку до 12 місяців

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Комісія за обслуговування картки відсутня
Термін кредитування — 1 рік

Оформлення можливе з мінімальним пакетом документів. Для цього достатньо мати при собі паспорт, ідентифікаційний код. За наявності задовільної кредитної історії переказ або видача грошових коштів займає не більше 15-20 хвилин. За необхідності позичальник може підвищити ліміт, вибравши відповідну суму для майбутніх витрат. Керувати кредитними коштами Ви зможете за допомогою мобільного банкінгу OTP Smart.Особливості відкриття онлайн кредиту на картку до 12 місяців

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів у розстрочку

Позикові кошти можна отримати як готівкою, так і за допомогою переказу на клієнтську картку. У другому випадку користувачі отримують доступ до безконтактних розрахунків та безкоштовних онлайн-платежів з технологією 3D Secure. Завдяки цьому покупки в мережі залишаються безпечними, з повною конфіденційністю даних про користувача.Як отримати кредит онлайн до 12 місяців на картку

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Кілька способів зарахування суми дозволяють вибрати відповідний варіант з фіксованою процентною ставкою до 5%. Перед оформленням ознайомтеся з кредитними продуктами з терміном погашення до 12 місяців. ОТП Банк пропонує прозорі умови. Видача можлива при мінімальному пакеті документів та без підтвердження рівня доходу, наявності заставного майна. Для погашення заборгованості можна використовувати кілька способів: оплату через касу, мережу терміналів, особистий кабінет в мобільному банкінгу.Як отримати кредит онлайн на 1 рік, якщо немає картки

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Цей спосіб — альтернатива для тих, хто хоче максимально використати можливості кредитних продуктів ОТП Банку. Якщо Ваш вік перевищує 25 років, Ви офіційно працевлаштовані протягом останніх 6 місяців, надішліть запит на розгляд. Разом з карткою клієнта Ви зможете повноцінно використовувати технологію захисту онлайн-розрахунків, сервіс придбання товарів у розстрочку «Скибочка».Коли терміново потрібні гроші: де оформити кредит онлайн на картку на один рік

Якщо Ви хочете в терміновому порядку отримати позику, зверніться до кредитного менеджера найближчого відділення ОТП Банку. Офіційні представництва розташовані у всіх регіонах та містах України. Консультант допоможе Вам обрати оптимальні умови кредитування. Ще одна комфортна альтернатива — онлайн-оформлення позики. Вона доступна всім громадянам України незалежно від місця розташування. Детальніше дізнатися про кредитні продукти Ви можете на сайті або в мобільному банкінгу.


Управління онлайн-кредитом на 1 рік на картку: робота з мобільним банкінгом
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart вхід через логін
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart вибір картки
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart вибір відділення
Кредит на 12 місяців: ОТР Smart управління картками та рахунками

Додаток OTP Smart — це комфортне керування позиковими коштами та контроль поточного фінансового становища. Мобільний банкінг — це різноманітність функцій, які дозволяють отримати наступне: управління кредитними коштами, контроль термінів та суми щомісячних внесків, отримання виписки по рахунках, відстеження балансу. Для перегляду розширеного функціоналу зайдіть у вкладку «Мої кредити». Мобільний банкінг регулярно надсилає повідомлення для того, щоб Ви не пропустили терміни щомісячних внесків.Оформляйте онлайн заявку зараз
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Кредитний ліміт: від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Кредитний ліміт: від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний додаток
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний додаток

Кредитування на 12 місяців — це комфортне рішення для більшості клієнтів, які оформляють як великі, так і мікропозики. Якщо Ви давно хотіли порадувати себе покупкою або з'їздити на відпочинок, оформіть заявку, щоб більше дізнатися про кредитні продукти ОТП Банку. Крім цього, запит допоможе оцінити шанси на отримання позики, проаналізувати кредитну історію. У разі схвалення Вам необхідно буде тільки вибрати кредитний ліміт під поточні витрати.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Питання, які можуть виникнути при відкритті онлайн кредиту до 12 місяців на картку
Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Чи можна оформити кредит через Viber?

Через Viber та інші месенджери ви можете дізнатися про стан своїх рахунків, отримати детальну інформацію по конкретних банківських продуктах. Через месенджери також можна подати заявку на розгляд.

Чи можна дізнатися залишок по кредиту через Telegram?

Працюючи з ботом в месенджері, надішліть запит із зазначенням команди «Мої кредити». Через кілька секунд вам буде відправлено звіт з описом основних характеристик поточної заборгованості.

Чи можна погасити кредит за реквізитами банку?

Оплата за реквізитами банку — один з варіантів погашення заборгованості шляхом внесення щомісячних платежів. Представлений метод позбавляє Вас відвідувати відділення банку.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання