UA

Кредит на картку швидко та без довідки про доходи

Кредитная картка «Мани на кармане» Green

Оформлення кредиту з миттєвим переказом на банківську карту — швидка процедура. Від моменту подачі запиту до переказу коштів проходить 15-20 хвилин. Позика видається без довідки про доходи, поручителів, застави. Вибираючи миттєвий переказ на карту, Ви отримуєте можливість використовувати кошти без відсотків протягом 55 днів пільгового періоду. Процентна ставка при цьому залишається фіксованою та не перевищує 5%. Зняття готівки в мережі терміналів здійснюється без комісій. Погасити заборгованість можна кількома способами: через касу банку, мобільний банкінг, термінали.


Умови швидкого кредиту на картку

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Термін погашення залежить від суми та може становити 12 місяців, 5-7 років
Термін погашення залежить від суми та може становити 12 місяців, 5-7 років

Отримати швидку позику може офіційно працевлаштований громадянин України. При заповненні заявки досить вказати основну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код. При цьому не потрібно додавати довідку про доходи або підтвердження права власності на заставне майно. Терміни кредитування залежать від суми. Оформити кредит у розмірі до 30 тис. грн Ви зможете на 24 місяці. Співпраця з ОТП Банком підтверджується кредитним договором та має повну юридичну силу.Переваги швидкого кредиту онлайн на картку

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів у розстрочку

Отримати швидкий кредит за допомогою миттєвого переказу на картку — одна з послуг ОТП Банку, яка відкриває доступ до розширеного функціоналу кредитного продукту. Клієнтська картка може використовуватися для безконтактних розрахунків та безпечних платежів під час придбання товарів у мережі. Технологія 3D Secure гарантує захищеність онлайн-оплати. При розрахунках за кордоном не стягується комісія за конвертацію.Як оформити швидкий кредит

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

В ОТП Банку отримати гроші можна кількома способами: переказ на картку, відкриття картки з кредитною лінією, особисто в касі найближчого відділення. Щоб отримати фіксовану суму, заповніть заявку, вказавши мінімум інформації. Обробка даних забирає не більше 15-20 хвилин. При наявності задовільної кредитної історії клієнта пропонується декілька варіантів видачі позикових коштів. Для економії часу виберіть подачу запиту на сайті або через мобільний банкінг OTP Smart.Як отримати картку, щоб взяти кредит швидко

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Наявність власної клієнтської картки спрощує отримання швидкого кредиту онлайн. Для цього Вам доведеться тільки надіслати запит на сайті або через мобільний банкінг. Обробка інформації швидка, займає не більше 15 хвилин. ОТП Банк пропонує клієнтам прозорі умови та унікальні кредитні продукти з безвідсотковим використанням коштів під час пільгового періоду. Для отримання детальнішої інформації зв'яжіться з менеджером.Де краще оформити швидкий кредит на картку онлайн

Представництва ОТП Банку розташовані в усіх містах України, тому Ви можете особисто звернутися до кредитного менеджера. Він детальніше розповість про всі умови швидкого кредитування. Якщо у вас немає можливості звернутися до відділення, скористайтеся оформленням онлайн на картку з подальшим переведенням зазначеної суми. Для цього потрібно бути клієнтом ОТП Банку. Якщо у Вас вже є клієнтська картка, встановіть додаток для комфортного управління коштами на рахунках.


Як працювати зі швидким онлайн-кредитом на картці: переваги мобільного банкінгу
Швидкий кредит: ОТР Smart вхід через логін
Швидкий кредит: ОТР Smart пріватний кабінет
Швидкий кредит: ОТР Smart вибір картки
Швидкий кредит: ОТР Smart поповнення мобільного
Швидкий кредит: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Швидкий кредит: ОТР Smart конверсійні операції
Швидкий кредит: ОТР Smart вибір відділення
Швидкий кредит: ОТР Smart управління картками та рахунками

Додаток OTP Smart — це персональний онлайн-менеджер з розширеним функціоналом. Через мобільний банкінг Ви можете контролювати надходження та операції по рахунках, ліміти, відстежувати терміни сплати щомісячних платежів. Система дозволяє отримати виписку по рахунку. Для зручного управління увійдіть у вкладку «Мої кредити». Налаштуйте надсилання повідомлень, щоб отримувати інформаційні сповіщення, новини, акції та знижки.Оформіть заявку, щоб отримати позику вже через 15 хвилин
Рішення про видачу з повним оформленням за 1 годину
Рішення про видачу з повним оформленням за 1 годину
Кредитний ліміт у сумі від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Кредитний ліміт у сумі від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний додаток
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний додаток

ОТП Банк пропонує клієнтам унікальні кредитні продукти з швидким оформленням та видачею. Тимчасові фінансові труднощі можна вирішити за допомогою миттєвої позики без довідок про доходи, поручителів, застави. Щоб оцінити свої шанси на отримання кредиту, детальніше ознайомтеся з умовами співпраці, оформіть заявку. Вкажіть мінімум даних. Система проаналізує отриману інформацію та кредитну історію.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Що потрібно знати при оформленні швидкого кредиту
Як оформити заявку на кредит в мобільному додатку онлайн?

Для оформлення запиту на кредит увійдіть у вкладку «Мої кредити» та виберіть відповідний продукт. Ви також можете налаштувати кредитний ліміт на клієнтській карті через мобільний банкінг.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна погасити кредит через банкомат?

Через банкомат ви можете здійснити переказ коштів з особистого рахунку на банківський або погасити заборгованість готівкою, якщо система підтримує опцію cash-in.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Як я можу використовувати свою картку?

Ви можете використовувати платіжну картку ОТП Банку для зняття готівки в банкоматах, касах банківських відділень, проведення безготівкових розрахунків в торгових точках та мережі Internet, резервування номерів в готелях та бронювання авто за допомогою реквізитів картки.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання