UA

Переваги кредитів без застави

Кредитна картка «Мані на кармані» Green

Отримати кредит від ОТП Банку тепер можна без довідки про доходи, застави, поручителів. Оформлення можливе і на сайті, і безпосередньо у відділенні банку. Клієнтам також доступне онлайн-кредитування з миттєвим переказом на картку до 30 тис. грн на будь-які потреби. Пільговий період користування коштами досягає 55 днів. Строк погашення — до 7 років. За потреби Ви зможете збільшити кредитний ліміт. Повернути позику легко через мережу банкоматів ОТП Банку, безпосередньо у відділенні чи шляхом грошового переказу через застосунок OTP Smart.


Як отримати кредит без застави на картку: умови кредитування

Вік позичальника — від 25 років
Вік позичальника — від 25 років
Офіційне працевлаштування від 6 місяців
Офіційне працевлаштування від 6 місяців
Термін погашення залежить від суми та може досягати 84 місяці
Термін погашення залежить від суми та може досягати 84 місяці

Оформити позику можна лише за 1 годину. Швидке опрацювання даних та аналізування кредитної історії. Оптимальний вік позичальника — від 25 років. Під час оформлення достатньо надати мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код, підтвердження про офіційне працевлаштування (не менше 6 останніх місяців). Вам не потрібно додавати довідку про заробітну плату, достатньо просто вказати рівень доходу.Які можливості відкривають кредити без застави в ОТП Банку

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів у розстрочку

Гроші готівкою без застави на картку від ОТП Банку — це 0% комісії за зняття готівки, прозорі умови з фіксованою відсотковою ставкою та кредитний ліміт, який Ви можете самостійно змінювати відповідно до власних потреб. У разі отримання кредиту на банківську картку Ви дістаєте доступ до безпечних онлайн-розрахунків, платежів. Контролювати ліміт і керувати особистими коштами Ви зможете за допомогою OTP Smart.Отримання кредиту онлайн без застави: способи оформлення

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Оформити кредит може кожен українець віком від 25 років із громадянством та офіційним працевлаштуванням. Для оформлення суми до 50 тис. грн потрібен мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код. Перш ніж отримати кредит, ознайомтеся з відсотковою ставкою, програмою лояльності, яка доступна постійним клієнтам. ОТП Банк пропонує вигідні та прозорі умови беззаставного кредиту.Кредит без застави: де оформити

Забрати позику готівкою Ви зможете в будь-якому відділенні ОТП Банку у вашому місті. Можна на місці заповнити заявку про отримання кредиту. Для цього зверніться до менеджера у відділенні. Опрацювання інформації з отриманням готівки триває від 15 хвилин до 1 години. Оформити через касу легко — без підтверджень, додаткових ідентифікувань особи, передбачених під час роботи на сайті чи в застосунку.


Відстежуйте кредитний ліміт у застосунку OTP Smart
Кредит без застави: ОТР Smart вхід через логін
Кредит без застави: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит без застави: ОТР Smart вибір картки
Кредит без застави: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит без застави: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит без застави: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит без застави: ОТР Smart вибір відділення
Кредит без застави: ОТР Smart управління картками та рахунками

Керуйте своїм кредитним лімітом грамотно за допомогою застосунку OTP Smart. Розширений функціонал, зручний інтерфейс дають змогу повноцінно використовувати програмний продукт. Через застосунок Ви зможете контролювати щомісячні внески, ліміт, залишок суми, виписки й усі фінансові операції за поточними рахунками. Клієнти також мають змогу погасити заборгованість шляхом стандартного переказу без комісій.
Надішліть заявку просто зараз
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Кредитний ліміт: від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Кредитний ліміт: від 1 000 грн. до 30 000 грн.
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Залишатися на самоті з фінансовими проблемами — не вихід. Не відмовляйте собі в покупці, подорожі чи подарунку для когось. Заповніть заявку на офіційному сайті чи в застосунку, щоб оцінити свої шанси, підібрати оптимальну програму кредитування безпосередньо для Ваших цілей. ОТП Банк — це швидкі рішення для кожного клієнта, незалежно від майбутніх фінансових витрат. Якщо Ви ще сумніваєтеся, оформіть заявку, щоб точно оцінити свої шанси.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Поширені запитання під час оформлення кредиту без застави
Як подати заявку на кредит через мобільний застосунок?

У мобільному банкінгу OTP Smart виберіть вкладку «Кредити» і відповідний напрям кредитування. Вкажіть свої дані. Якщо виникли труднощі з опрацюванням даних, заповніть і подайте заявку на офіційному сайті.

Як дізнатися про можливість отримання кредиту?

Для цього потрібно проаналізувати кредитну історію. Клієнт може звернутися в кредитне бюро, надавши паспорт, ідентифікаційний код (оригінали й копії). Якщо ж у вас немає поточних заборгованостей чи інших фінансових проблем, то можете бути впевнені у схвальному результаті.

Чим комерційні банки відрізняються від мікрофінансових організацій?

МФО працюють виключно зі «швидкими» грошима, вирізняються високими відсотковими ставками, неповним юридичним оформленням. Будьте обережними, звертайтеся в банки.

Як прокачати кредитну історію?

Кредитна історія — це інформація про фінансові операції позичальника. Якщо за вами є заборгованість, то існує велика вірогідність відмови. Така кредитна історія вважається несприятливою.

Що таке скоринг у банку?

Скоринг — це система оцінювання клієнтів, яка має статистичну складову частину. Кожен клієнт проходить анкетування, залишаючи дані про себе. Система автоматично аналізує інформацію та виставляє бали. За їхньою кількістю визначається платоспроможність, шанси клієнта отримати позику.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання