UA

Вигоди онлайн-кредиту без поручителя

Кредитная картка «Мани на кармане» Green

Кредит без підтвердження доходів та застави майна дозволяє швидко отримати кошти для будь-яких цілей. Співпрацюючи з ОТП Банком, клієнт отримує можливість безвідсоткового використання коштів протягом 55-денного пільгового періоду; збільшення кредитного ліміту за попереднім запитом; погашення заборгованості трьома способами: через термінал, в касі банку та за допомогою переказу на реквізити банку. Спільна робота передбачає вигідні умови з конкурентною відсотковою ставкою, що не перевищує 5%.


Умови онлайн-кредиту без поручителів

Вік позичальника від 25 років
Вік позичальника від 25 років
Офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Офіційне працевлаштування протягом останніх 6 місяців
Термін погашення залежить від суми та може досягати 24 місяці
Термін погашення залежить від суми та може досягати 24 місяці

Подати заявку на відкриття кредитного ліміту може кожен клієнт банку віком від 25 років. Під час заповнення даних не потрібна довідка про доходи та контактні дані поручителів. Співпраця з ОТП Банком регулюється кредитним договором та має юридичну силу. Кредитними коштами можна користуватися без відсотків завдяки пільговому періоду. Банк гарантує 100% захищеність персональних даних та професійну консультаційну сервісну підтримку.Переваги кредиту без поручителів на картку

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів у розстрочку

Позика без довідки про доходи з миттєвим переказом на клієнтську картку передбачає 0% за конвертацію при розрахунках за кордоном, безпечні онлайн-платежі з технологією 3D Secure. Ви в будь-який момент зможете звернутися за допомогою в інформаційний центр за телефоном або через мобільний банкінг OTP Smart. Клієнтська картка дозволяє використовувати сервіс придбання товарів у розстрочку «Скибочка». Процедура оформлення — швидка та комфортна.Як отримати кредит онлайн на карту без поручителів

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Процес обробки даних забирає не більше 20 хвилин. У разі схвалення позикові кошти миттєво переводяться на вже існуючий рахунок. Клієнти автоматично отримують можливість безвідсоткового використання грошей. Кредит можна погасити трьома зручними способами: за допомогою переказу з особистого рахунку на банківський, через мережу терміналів або в касі банку. Управляти кредитними коштами легко за допомогою мобільного банкінгу OTP Smart.Як отримати кредит онлайн без поручителів, якщо немає картки

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на відкриття картки на сайті банку
2-й крок
Підтвердження даних
Вкажіть персональні дані та дочекайтеся обробки інформації
3-й крок
Отримання картки
Безкоштовно кур`єром або у відділенні банку

Щоб не отримувати кредит готівкою, оформіть клієнтську картку. За необхідності ви завжди зможете встановити та змінити кредитний ліміт. Представлена програма захищає користувачів від форс-мажорних ситуацій. У разі затримки заробітної плати або непередбачуваних витрат скористайтеся кредитом на картці. Співпраця на вигідних умовах позбавляє користувачів від великих переплат та прихованих комісій. Процедура оформлення — безкоштовна.Як ще можна оформити кредит без поручителів на картку

Онлайн-оформлення заявки та швидка обробка даних разом з миттєвим переказом дозволяють кожному отримати швидку позику незалежно від місця проживання. Потенційний позичальник також може особисто звернутися до кредитного менеджера найближчого представництва ОТП Банку. Відділення розташовані у всіх містах. Вибирайте для себе оптимальний та комфортний варіант.


Управління з додатком OTP Smart: як отримати кредит онлайн без поручителів
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart вхід через логін
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart вибір картки
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart вибір відділення
Кредит без поручителів онлайн: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний банкінг OTP Smart відкриває нові можливості управління та контролю кредитних коштів. Завдяки функціоналу Ви зможете відстежувати ліміт та строки внесення щомісячних платежів, операції по рахунках. Також у додатку можна сформувати виписку. За необхідності система буде надсилати повідомлення про наближення терміну щомісячної оплати.
Кредит на картку без поручителя: оформлення заявки для отримання коштів
Рішення щодо суми ліміту протягом дня
Рішення щодо суми ліміту протягом дня
Кредитний ліміт у сумі від 1 000 грн до 30 000 грн
Кредитний ліміт у сумі від 1 000 грн до 30 000 грн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

Кредитування без застави, довідки про доходи та поручителів — вигідна альтернатива стандартним позикам. Щоб оцінити свої шанси та детальніше ознайомитися із запропонованими продуктами, оформіть заявку на сайті. Швидка обробка дозволить детальніше дізнатися про доступні рішення, проаналізувати кредитну історію та протягом 1 години отримати позику з миттєвим переказом на клієнтську картку, готівкою або відкриттям кредитного ліміту.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Що потрібно знати про оформлення кредиту без поручителів на картку
Як оформити кредит в додатку OTP Smart?

Зайдіть у вкладку «Мої кредити» та ознайомтеся з запропонованими кредитними рішеннями, якщо ви раніше не використовували можливості кредитної лінії. Процес оформлення — аналогічний алгоритму відправки запиту на сайті.

Чи можна дізнатися про залишок по кредиту через месенджер?

Так, для цього надішліть в Viber або Telegram запит «Мій кредит». Протягом декількох секунд прийде звіт з інформацією про кредит.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна погасити кредит через банкомат?

Через банкомат ви можете здійснити переказ коштів з особистого рахунку на банківський або погасити заборгованість готівкою, якщо система підтримує опцію cash-in.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання