UA

Переваги кредитів онлайн без довідки про доходи

Кредитна картка «Мані на кармані» Green

ОТП Банк пропонує клієнтам вигідні умови кредитування. Щоб оформити кредит, не потрібні поручителі, довідка про доходи, застава. На офіційному сайті чи через застосунок Ви можете оформити кредитну картку з лімітом до 30 тис. грн. Відсоткова ставка не змінюється протягом усього строку, а комісія за зняття готівки 0%. Пільговий період збільшено до 55 днів. Погасити суму заборгованості можна через мережу банкоматів, касу, застосунок. У разі потреби можна збільшити ліміт до потрібної суми. Оформлення кредиту — швидке. Процедура забирає не більше 1 години із заповненням і розглядом заявки.


Як отримати онлайн-кредит без довідки про доходи: умови

Вік потенційного позичальника — від 25 років
Вік потенційного позичальника — від 25 років
Офіційне працевлаштування від 6 місяців
Офіційне працевлаштування від 6 місяців
Максимальний строк кредитування — 84 місяці
Максимальний строк кредитування — 84 місяці

Оформити кредит в ОТП Банку на суму від 5 до 200 тис. грн може громадянин України старший 25 років і з офіційним працевлаштуванням. Оформлення позики на суму до 50 тис. грн можливе тільки за умови наявності паспорта й ідентифікаційного коду. Строк кредитування визначається сумою та може становити до 84 місяців. Видача здійснюється після опрацювання заявки, оцінювання кредитної історії. Процес швидкий. При оформлені кредиту онлайн опрацювання запиту — протягом 1 години. Для цього достатньо надіслати заявку, дочекатися підтвердження від банку. Гроші можна отримати у відділенні чи шляхом переказу на картку.Як швидко оформити кредит без довідки про доходи: додаткові переваги

30 000 грн
кредитний ліміт
PayPass
безконтактні розрахунки
Google Pay / Apple Pay
оплата покупок смартфоном
3D Secure
безпечні онлайн-платежі
0%
комісія за зняття готівки
Сервіс "Скибочка"
сервіс покупки товарів в розстрочку

Для оформлення потрібно надати довідку про офіційне працевлаштування. Важливо, щоб вік позичальника був не менший 25 років. Процедура розгляду заявки разом із прийняттям рішення триває 1 годину. Строк повернення позики — до 84 місяців. Користувачам доступні кошти на суму від 5 до 200 тис. грн. На відміну від мікрофінансових організацій, в ОТП Банку страхувати першу позику не обов’язково. До того ж не потрібно додавати довідку про доходи чи заставне майно.Як отримати кредит онлайн без довідки про доходи

Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Телефонуйте в цілодобовий інформаційний центр онлайн
Замовляйте онлайн через сайт банку
Замовляйте онлайн через сайт банку
Через безкоштовний інтернет-банкінг
Через безкоштовний інтернет-банкінг
ОТР Smart

Кілька способів зарахування суми дозволяють вибрати відповідний варіант з фіксованою процентною ставкою до 5%. Перед оформленням ознайомтеся з кредитними продуктами з терміном погашення до 12 місяців. ОТП Банк пропонує прозорі умови. Видача можлива при мінімальному пакеті документів та без підтвердження рівня доходу, наявності заставного майна. Для погашення заборгованості можна використовувати кілька способів: оплату через касу, мережу терміналів, особистий кабінет в мобільному банкінгу.Як отримати картку під кредити без довідки про доходи

1-й крок
Заявка на сайті
Заповніть заявку на сайті або через застосунок, щоб відкрити картку
2-й крок
Підтвердження даних
Отримайте дозвіл і підтвердження від банку онлайн без довідки про доходи
3-й крок
Отримання картки
Заберіть картку в найближчому представництві банку

Оформіть заявку, вказавши інформацію про себе на сайті, надавши її безпосередньо у відділенні або в застосунку OTP Smart. Будьте уважними під час заповнення. Дочекайтеся підтвердження. Процес аналізування кредитної історії, даних клієнта триває від 10 хвилин до 1 години. Після схвалення виберіть переказ на картку чи отримання грошей готівкою в найближчому відділенні. Контролюйте видані кошти, строки погашення, залишок суми за допомогою OTP Smart.Де можна оформити довгостроковий кредит без довідки про доходи

Отримати позику можна в будь-якому регіоні України. Відділення банку представлені в усіх містах країни. Ви можете звернутися до кредитного менеджера чи пройти всі етапи оформлення й заповнення заявки на сайті чи через OTP Smart. Видача готівки здійснюється безпосередньо у відділенні. На мапі Ви зможете вибрати найближче відділення для отримання позики. Докладніше про умови Ви можете дізнатися під час консультації менеджера чи за допомогою інформаційного центру.


Керування кредитом без довідок про доходи в OTP Smart
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart вхід через логін
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart пріватний кабінет
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart вибір картки
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart поповнення мобільного
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart швидкий переказ коштів
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart конверсійні операції
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart вибір відділення
Кредит без довідки про доходи: ОТР Smart управління картками та рахунками

Мобільний застосунок спрощує контроль за кредитними коштами. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає змогу зручно переглядати виписки за рахунками, стежити за балансом по картці, лімітом, контролювати строки погашення. Широкий функціонал допомагає переглядати архів платежів, перекази, стан рахунків за кредитними картками. Встановіть застосунок, щоб залишатися в курсі фінансових справ, основних платіжних операцій.Як подолати фінансові труднощі вже сьогодні
Кредит готівкою на рік: Рішення за 1 годину
Рішення за 1 годину
Кредитний ліміт: від 5 000 грн. до 200 000 грн.
Кредитний ліміт: від 5 000 грн. до 200 000 грн.
Кредит готівкою на рік: Оформлення онлайн
Онлайн-подання запиту — на сайті чи через офіційний застосунок

З ОТП Банком Ви не залишитеся на самоті з фінансовими проблемами. Оформіть заявку онлайн, щоб швидко отримати грошовий переказ, забрати готівку в касі. Вкажіть контактні дані на сайті чи в застосунку OTP Smart. Банк пропонує вигідні умови кредитування з фіксованими відсотковими ставками, клієнтською програмою лояльності. Мінімальний пакет документів дасть змогу отримати будь-яку суму на різні потреби за 1 годину.
Онлайн-сервіси без входу в інтернет-банкінг
Додаткова інформація


Що потрібно знати про оформлення кредиту без довідок про доходи
Скільки часу розглядають заявку на кредит?

Заявка на оформлення позики розглядається за 60 хвилин. Якщо Ви заповнюєте онлайн-запит, то опрацювання може тривати довше, але протягом дня надійде відповідь зі схваленням чи відмовою, якщо у позичальника раніше були заборгованості.

Як застосовується та розраховується пільговий період користування коштами?

Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Пільговий період - це строк до 55 днів, протягом якого на суму безготівкових розрахунків карткою нараховуються проценти за символічною ставкою - 0,01% річних. Пільговий період діє лише при умові погашення заборгованості в повному обсязі за попередній період.

Які вимоги зазвичай висуваються до позичальника?

Важливо, щоб позичальник був резидентом України. Оптимальний вік — від 25 років. Банк також оцінює робочий стаж, офіційне працевлаштування, регулярність доходу. Додатковий плюс — наявність майна.

Як відбувається погашення заборгованості?

Для цього достатньо здійснити поповнення карткового рахунку в строк вказаний в СМС- повідомленні про мінімальний платіж та загальну суму заборгованості. Погашення заборгованості здійснюється на щомісячній основі.

Чи можна оформити кредит за водійським посвідченням?

Отримати позику за водійським посвідченням можна тільки в офіційних установах, які займаються видаванням мікрозаймів. У банку потрібно надати паспорт, ідентифікаційний код. Якщо паспорта немає, то можна надати нотаріально засвідчену довідку на період відновлення втраченого чи пошкодженого основного документу.

У який час краще подавати заявку на кредит?

Опрацювання запитів, які надходять, здійснюється з 8:00 до 20:00. Якщо ви хочете швидко й терміново отримати кошти, намагайтеся оформити заявку якомога раніше. Так Ви зможете збільшити шанси на пришвидшене опрацювання інформації.

Що робити при втраті карти?

У випадку втрати, крадіжки, вилучення банкоматом карти або, якщо інформація про PIN-код чи реквізити карти стала відома третім особам, негайно зв’яжіться з цілодобовою службою підтримки держателів платіжних карток за телефоном +380 44 490 05 26, для блокування картки та надання додаткової інформації.
Рекомендація! Запам’ятайте або запишіть номер служби підтримки для оперативного зв’язку з Вашим Банком.

Що робити якщо картка загублена?

Якщо картка загублена, її потрібно терміново заблокувати. Заблокувати картку можна через Інтеренет – банкінг «ОTP Smart» або зателефонувавши до Довідкового центру банку +38 044 490 05 00. Також зв’язатися з Банком можливо за допомогою месенджерів: Viber, Telegram, Facebook messenger.

Переваги Умови Оформити Заявка Чому ми Де отримати Керувати позикою Документи Питання