Повідомлення для клієнтів

 

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу на те, що з’явилася інформація про масову спам-атаку від імені українських банків засобами електронної пошти з повідомленням про заборгованість по кредиту та про складання судового позову у зв’язку із її несплатою.

Метою даної розсилки є направлениий фішинг – шахрайський спосіб заволодіння персональними даними за допомогою вірусу, що міститься у вкладеному файлі та активізується з його відкриттям. Її ціль - змусити одержувача відкрити вкладений файл із примірником позову.

Задля вашої безпеки ми наполегливо просимо зберігати пильність та не реагувати на ці листи і не відкривати вкладені файли. Нагадуємо прості правила безпеки, що здатні запобігти шахрайським діям зловмисників:

  • не відкривайте листи і вкладення механічно, подумайте, чи очікували ви листа від цього відправника;
  • перевіряйте коректність адреси відправника перед відкриттям листа;
  • електронні листи, що прийшли з незнайомих або підозрілих адрес або такі, що містять вкладення у вигляді будь-яких файлів чи файлових архівів і, посилання на будь-які веб-ресурси необхідно не відкриваючи !!! негайно видалити, включаючи копії, створені в папках «Відправлені» і «Видалені».

Для зв’язку з клієнтами співробітники банку завжди використовують офіційні адреси поштових скринь банку @otpbank.com.ua та лише адреси клієнтів, вказані ними при підписанні документів.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).