Технологія 3D Secure – безпечні розрахунки картками в Інтернеті

 

ОТП Банк піклується про своїх клієнтів і прагне забезпечити максимальну безпеку при розрахунках в Інтернеті за допомогою платіжних карт Банку. Саме тому ОТП Банк починає з 25.05.2016 надавати своїм клієнтам сервіс 3D Secure - технологію безпечних розрахунків в Інтернеті.

3D Secure – це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa (Verified by Visa) і MasterCard (MasterCard SecureCode) для забезпечення безпеки платежів по картках в мережі Інтернет, яка дозволяє ідентифікувати Держателя картки, який здійснює операцію і максимально знизити ризик шахрайства по картці.

Підвищення безпеки при здійсненні інтернет-платежів на сайтах, що підтримують технологію 3D Secure, відбувається за рахунок проведення додаткової ідентифікації держателя платіжної картки. Така ідентифікація забезпечується шляхом обов'язкового введення держателем картки одноразового пароля, який в ході операції автоматично направляється Банком в SMS-повідомленні на номер мобільного телефону такого держателя.

Умови підключення до 3D Secure – послуга надається автоматично та безкоштовно всім клієнтам, у яких підключено сервіс СМС-банкинг до карти.


Переваги 3D Secure:

 • гарантована безпека – платежі підтверджуються одноразовим паролем, який доступний тільки держателю картки та діє протягом короткого проміжку часу тільки для однієї операції;
 • простота – окремо підключати 3D Secure не потрібно, технологія стає доступною автоматично за умови активної послуги СМС-банкінг до карти;
 • зручність – не потрібно пам'ятати пароль. Одноразовий пароль направляється кожен раз, при здійсненні операції.

Порядок онлайн-оплати  товарів та послуг карткою з захистом 3D Secure на Інтернет сайті, який підтримує технологію 3D Secure:

 • Клієнт обирає товар або послугу на сайті, при цьому необхідно переконатися в наявності логотипів Verified by Visa і MasterCard SecureCode – це гарантує підвищений рівень безпеки
 • Клієнт вводить реквізити платіжної картки на сайті (аналогічно стандартного процесу покупки)
 • Інтернет – торговець з'єднує клієнта з банком – переадресовує на окрему безпечну сторінку
 • Одночасно клієнту відправляється SMS-повідомлення від Банку з одноразовим паролем
 • На цій сторінці клієнт вказує пароль, отриманий в повідомленні
 • Автоматично відбувається зворотний перехід на сайт торговця і оплата покупки
 • Оплата відбувається тільки після успішного введення пароля


Технологія 3D Secure – безпечні розрахунки картками в Інтернеті


Отримання і введення одноразового пароля є додатковою ідентифікацією держателя платіжної картки та гарантує мінімальний ризик несанкціонованих транзакцій в Інтернеті.

Важливо! Якщо карта підключена до 3D Secure, але Інтернет – торговець не підтримує технологію 3D Secure, то операція здійснюється в стандартному режимі (без введення одноразового пароля.

Якщо картку було викрадено або загублено, терміново телефонуйте

Підтримка клієнтів-держателів платіжних карток OTP Bank:

 • Тел. (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 (цілодобово);
 • Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, тел. +1-636-722-7111 (цілодобово);
 • Глобальна служба підтримки держателів карток міжнародної платіжної системи Visa International, тел. +1 (0) 410-581-99-94 (цілодобово). Поза межами США не набирайте (0). У межах США не набирайте +1.


Перевірка залишку на картковому рахунку в автоматичному режимі


Шановний клієнте!

Ви маєте можливість отримувати інформацію щодо залишку на Вашому картковому рахунку в автоматичному режимі. Послуга надається цілодобово, безкоштовно та не потребує з’єднання з оператором Довідкового центру.

Скористатись послугою дуже просто. Вам необхідно зателефонувати до Довідкового центру Банку за номерами телефонів 044 490 05 26 (міський номер для м. Києва). Далі, дотримуючись голосових підказок, натиснути кнопку «1» на Вашому телефоні, набрати всі 16 цифр номеру вашої картки (4 блоки по 4 цифри на лицьовій стороні картки) і прослухати інформацію стосовно балансу Вашої платіжної картки.