Розголошення інформації щодо реквізитів платіжних карток на Інтернет-сайтах

 
New page

Шановний клієнте!

У зв’язку із надходженням інформації щодо несанкціонованого використання реквізитів платіжних карток у мережі Інтернет, дозвольте проінформувати Вас про наявність Інтернет-порталів, що підозрюються у зборі інформації про платіжні картки з метою подальшого несанкціонованого використання реквізитів платіжних карток (строк дії, номер картки, CVV2, CVC-2 код) у мережі Інтернет.

Так на сторінках сайтів:

  • http://ukrautosurfer.110mb.com
  • http://serfing.110mb.com

Держателю пропонується залишити реквізити платіжної картки в якості оплати за отримання будь-якого виду інформаційної послуги або, навпаки, з метою зарахування бонусів за фактом участі в одній з численних Інтернет-акцій!!!

Згідно попереднього аналізу, лінки на вище перелічені сайти вірогідніше всього розміщуються на порталах, що містять інформацію про працевлаштування, політику, або мають іншу інформаційну спрямованість.

Акцентуємо Вашу увагу на необхідності виконання заходів безпеки при розрахунках карткою в мережі Інтернет, нерозголошенні реквізитів карток (строк дії, номер картки, CVV2, CVC-2 код) третім особам, у тому числі шляхом розміщення даної інформації у мережі Інтернет.

Також звертаємось до Вас з проханням проводити трансакції тільки на тих сайтах, в справжності яких Ви впевнені, і які сертифіковани платіжними системами, тобто мають логотипи

Логотип

 

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Вами!

Якщо картку було викрадено або загублено, терміново телефонуйте

Підтримка клієнтів-держателів платіжних карток OTP Bank:

  • Тел. (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 (цілодобово);
  • Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, тел. +1-636-722-7111 (цілодобово);
  • Глобальна служба підтримки держателів карток міжнародної платіжної системи Visa International, тел. +1 (0) 410-581-99-94 (цілодобово). Поза межами США не набирайте (0). У межах США не набирайте +1.


Перевірка залишку на картковому рахунку в автоматичному режимі


Шановний клієнте!

Ви маєте можливість отримувати інформацію щодо залишку на Вашому картковому рахунку в автоматичному режимі. Послуга надається цілодобово, безкоштовно та не потребує з’єднання з оператором Довідкового центру.

Скористатись послугою дуже просто. Вам необхідно зателефонувати до Довідкового центру Банку за номерами телефонів 044 490 05 26 (міський номер для м. Києва). Далі, дотримуючись голосових підказок, натиснути кнопку «1» на Вашому телефоні, набрати всі 16 цифр номеру вашої картки (4 блоки по 4 цифри на лицьовій стороні картки) і прослухати інформацію стосовно балансу Вашої платіжної картки.