Mastercard застерігає користувачів карт від шахрайства

 
New page

MasterCard International нагадує власникам пластикових карт про те, що MasterCard, а також партнери компанії ніколи не відправляють повідомлень із запитами балансу на рахунку, секретних кодів або із запитом інформації особистого характеру. Власники карток, які отримали такі повідомлення мають негайно видалити їх, не реагуючи на прохання скачати прикріплені файли або перейти по запропонованому лінку.

Якщо у власників карт є підозри, що вони стали жертвами он-лайн шахраїв, вони повинні негайно звернутися до місцевих правоохоронних органів чи фінансових установ, Клієнтами яких вони є.

MasterCard та партнери компанії ведуть активну боротьбу із картковим шахрайством, запобігаючи їх появі. Це означає, що ми цілодобово захищаємо нашу мережеву власність і протидіємо незаконним діям в Інтернеті.

Якщо картку було викрадено або загублено, терміново телефонуйте

Підтримка клієнтів-держателів платіжних карток OTP Bank:

  • Тел. (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 (цілодобово);
  • Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, тел. +1-636-722-7111 (цілодобово);
  • Глобальна служба підтримки держателів карток міжнародної платіжної системи Visa International, тел. +1 (0) 410-581-99-94 (цілодобово). Поза межами США не набирайте (0). У межах США не набирайте +1.


Перевірка залишку на картковому рахунку в автоматичному режимі


Шановний клієнте!

Ви маєте можливість отримувати інформацію щодо залишку на Вашому картковому рахунку в автоматичному режимі. Послуга надається цілодобово, безкоштовно та не потребує з’єднання з оператором Довідкового центру.

Скористатись послугою дуже просто. Вам необхідно зателефонувати до Довідкового центру Банку за номерами телефонів 044 490 05 26 (міський номер для м. Києва). Далі, дотримуючись голосових підказок, натиснути кнопку «1» на Вашому телефоні, набрати всі 16 цифр номеру вашої картки (4 блоки по 4 цифри на лицьовій стороні картки) і прослухати інформацію стосовно балансу Вашої платіжної картки.