Заява на отримання платіжної картки

 

1. Вибір картки

        
 
Гривня
Долар США
Євро
        
 

2. Для оформлення картки

Оберіть один з варіантів надання інформації
 
 
 
Вам необхідно ввести Прізвище Ім'я По-батькові та контактний номер телефону, електронна адреса заповнюється за бажанням. Відправити заявку. Після отримання заявки співробітник Банку заталефонує Вам на вказаний номер телефону і самостійно заповнить заявку з Ваших слів.
Вам необхідно ввести Прізвище Ім'я По-батьков, контактний номер телефону і прикріпити фото-копії паспорта та ідентифікаційного податкового номера. Відправити заявку. Додані до заявки документи дозволять скоротити час телефонної розмови зі співробітником Банку при заповненні анкети.
Вам надається можливість заповнити анкету самостійно - ввести особисті дані, які необхідні для відкриття карти. Заповнивши анкету повністю Вам не доведеться надавати особисті дані по телефону працівникові Банку. Після відправлення анкети Вам передзвонить співробітник Банку для підтвердження внесених в анкету даних.
Введіть особисті дані

        
 
 
 
 
Після заповнення цієї заявки Вам передзвонить співробітник Банку для уточнення всієї необхідної для отримання карти інформації.
        

3. Спосіб отримання картки

 

Дана послуга дозволяє оформити платіжну картку без відвідування відділення банку. Картка та документи на оформлення будуть доставленні Вам особисто за вказанною адресою в зручний для Вас час.

Доставка здійснюється по Київу та Київській області, Дніпру та Дніпропетровській області з понеділка по п`ятницю, з 9:00 до 19:00.
Вартість послуги становить 55 грн. Оплата здійснюється готівкою Кур`єру після отримання картки.

Увага! При отриманні картки у Вас мають бути наявні оригінал Паспорту та Ідентифікаційного коду, та їх копіі
(копіі паспорту мають бути всіх сторінок з фото, органом видачі документу, з відображенням інформації про прописку).

 
Будь ласка, вкажіть повну назву населеного пункту, вулиці, будинку, квартири, тощо