Безкоштовні юридичні консультації

 

OTP Bank пропонує всім підприємцям та власникам бізнесу отримати безкоштовну юридичну консультацію в сфері фінансового, банківського, господарського та податкового права. Ви можете замовити консультацію найзручнішим для Вас способом: за телефоном гарячої лінії, в мережі Інтернет або при особистій зустрічі зі спеціалістом акредитованої юридичної компанії.

Ми гарантуємо:

  • Кваліфіковані консультації провідних юристів регіону
  • Оперативність надання інформації
  • Актуальність та достовірність інформації
  • Індивідуальний підхід до клієнта
  • Конфіденційність

Враховуючи Ваші інтереси та побажання, ми в найкоротший термін допоможемо ефективно вирішити Ваші особисті питання правового характеру, надамо інформацію, яка Вас цікавить та буде корисна для забезпечення успіху Вашого бізнесу.

Переглянути перелік аккредитований юридичних компаній.

Задати питання  спеціалисту:


Надаю АТ «ОТП Банк» (далі – «Банк») згоду на обробкумоїх персональних даних, наведених у цій анкеті/формі/заявці, з метою пропонування та/або надання мені (або клієнту Банку, від імені якого я дію) послуг Банком, у т.ч. шляхом здійснення прямих контактів зі мною за допомогою засобів зв’язку, а також розгляду питання, зазначеного в даній анкеті/формі/заявці.
* Термін «обробка персональних даних» визначається Законом України «Про захист персональних даних» та означає будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем. *