Безкоштовні юридичні консультації

 

OTP Bank пропонує всім підприємцям та власникам бізнесу отримати безкоштовну юридичну консультацію в сфері фінансового, банківського, господарського та податкового права. Ви можете замовити консультацію найзручнішим для Вас способом: за телефоном гарячої лінії, в мережі Інтернет або при особистій зустрічі зі спеціалістом акредитованої юридичної компанії.

Ми гарантуємо:

  • Кваліфіковані консультації провідних юристів регіону
  • Оперативність надання інформації
  • Актуальність та достовірність інформації
  • Індивідуальний підхід до клієнта
  • Конфіденційність

Враховуючи Ваші інтереси та побажання, ми в найкоротший термін допоможемо ефективно вирішити Ваші особисті питання правового характеру, надамо інформацію, яка Вас цікавить та буде корисна для забезпечення успіху Вашого бізнесу.

Переглянути перелік аккредитований юридичних компаній.

Задати питання  спеціалисту:


Надаю АТ «ОТП Банк» (далі – «Банк») згоду на обробкумоїх персональних даних, наведених у цій анкеті/формі, з метою пропонування та/або надання мені (або клієнту Банку, від імені якого я дію) послуг Банком, у т.ч. шляхом здійснення прямих контактів зі мною за допомогою засобів зв’язку, а також розгляду питання, зазначеного в даній анкеті/формі.
* Термін «обробка персональних даних» визначається Законом України «Про захист персональних даних» та означає будь-яку дію або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу (Клієнта) *
 
 
 
 
 

Шановні клієнти!


З 21:00 24.06.2016 до 09:00 25.06.2016 доступ до системи OTP Smart та OTP online буде тимчасово обмежений або відсутній у зв’язку з оновленням системи.

Просимо врахувати цю інформацію при плануванні своїх транзакцій.


Просимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

×