Придбання та продаж титульних знаків

 

Для купівлі титульних знаків необхідно, скориставшись web-сервісом, сформувати та занотувати реквізити майбутнього платежу (або ж роздрукувати платіжне доручення). Комісія Банку, при купівлі титульних знаків у Українського Гарантійного Агентства, залежить від форми перерахування коштів на рахунок УГА:

  • при виконанні переказу із відділення OTP Bank, комісія Банку за операцію складатиме 0,5% від суми
    придбаних титульних знаків
    (мінімум 5 грн).
  • за допомогою послуги OTP Smart, комісія Банку за операцію складатиме 0% від суми придбаних титульних знаків.

Зверніть увагу! Під час візиту до відділення Банку при собі необхідно мати паспорт та записані раніше реквізити (роздруковане платіжне доручення).

Компанія УГА, за виконання операції зарахування титульних знаків на WMU-рахунки, утримує фіксовану комісію у розмірі 1,0% від суми поповнення не залежно від форми перерахування коштів.

Придбання титульних знаків можливо тільки згідно отриманих за допомогою інтерфейсу реквізитів лише на ту суму, яка була Вами вказана у процесі формування запиту на придбання титульних знаків!

Придбати титульні знаки для подальшого зарахування на WMU-рахунок (сформувати платіжне доручення на придбання титульних знаків)

Продаж титульних знаків

Продаж титульних знаків та виведення коштів на поточний рахунок в OTP Bank: 

  • комісія Банку за зарахування коштів на Ваш поточний рахунок – 0%;
  • комісія Банку за зняття коштів – згідно тарифів Банку.

Продаж титульних знаків та виведення коштів на платіжну карту від OTP Bank: 

  • комісія Банку — 0%;
  • комісія Банку за зняття коштів – згідно тарифів Банку.

Сервіс доступний для всіх власників поточних рахунків та платіжних карток в OTP Bank. Якщо Ви досі не маєте рахунку в OTP Bank, у Вас є чудова можливість прямо зараз звернутись до оператора Довідкового центру Банку та замовити його відкриття.

Увага! Операції придбання або продажу титульних знаків можливі лише між WMU-рахунком та банківським рахунком, що належать одному й тому ж власнику.

Операції, що будуть виконані між банківськими рахунками та WMU-рахунками різних осіб будуть відхилені без повернення утриманих комісій.

Продаж титульних знаків та виведення коштів на поточний або картковий рахунок

Перегляд статусу трансакцій

Сервіс перегляду поточного статусу трансакцій, що проведені з використанням даного функціоналу, доступний на сайті "Українського Гарантійного Агентства" за наступним посиланням.

Виникли питання?

З додатковими питаннями звертайтесь в службу підтримки компанії "Українське Гарантійне Агентство" (Гарант операцій з використанням технологічного функціоналу WebMoney в Україні):
Тел.: +38 (044) 4985960
e-mail: finance@ukrgarant.com