Акції для приватних клієнтів

 

З кредитною карткою від OTP Bank Ви завжди отримуєте приємні сюрпризи!

Адже з 1.03 по 30 червня 2017р. ми запрошуємо усіх власників кредитних карток від OTP Bank на шалені весняні вихідні!

Активно користуйтесь Вашою кредитною карткою від OTP Bank у вихідні* у будь-якій торговельній мережі, мережі Інтернет або знімайте готівку в банкоматі та отримайте шанс повністю повернути** витрати за кредитною карткою.

З 1 березня по 30 квітня 2017 року купуйте на сайті OTP Bank через сервіс онлайн страхування поліс ОЦСПВ (Автоцивілка) та /або договір ДЦВ (Додаткова цивільна відповідальність) на суму від 800,00 грн. та гарантовано отримуйте 10л пального від мережі АЗС WOG!

А, також:

  • знижку 20% на вартість полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»)
  • франшизу 0%
  • сервіс технічної допомоги в дорозі для Клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»), договір Додаткової цивільної відповідальності

З 1 квітня по 30 червня 2017 року здійснюйте транзакції карткою Mastercard від OTP Bank у мережі спортивних магазинів Intersport, на сайті GoFit та отримуйте бали. Накопичуйте бали та обмінюйте їх на подарунки з каталогу Mastercard Rewards.

Для участі в акції

Здійснюйте транзакції у мережі партнерів та отримуйте ще більше переваг:

1) GoFit: в 5 разів більше балів

2) Intersport: в 2 рази більше балів; подарунковий сертифікат номіналом 100 грн. за кожну покупку від 1000 грн. в одному чеку.

З 15 березня по 15 червня 2017 року розраховуйтесь карткою від OTP Bank, що бере участь у Програмі Mastercard® Rewards, на АЗК WOG від 500 грн та отримуйте додаткові 1000 балів за кожну п’яту транзакцію!

Приєднуйтесь до програми знижок Mastercard Більше та отримуйте знижки на квитки в кіно, пальне, посуд, тістечка та безліч інших товарів. Пропозиції в каталозі постійно оновлюються.

Розраховуйтесь карткою, щоб накопичувати бали: ви отримуєте 1 бал за кожну транзакцію від 50 грн та оплату карткою в метро. Усі пропозиції в каталозі коштують 10 балів.

З 13 лютого по 31 травня 2017 ви можете зекономити на пересуваннях містом – і до того ж зробити їх більш безпечними та комфортними.


Для цього потрібні 3 прості кроки:

1. Завантажте додаток за посиланням uber.com/app

2. Зареєструйте картку Visa в додатку

3. Введіть код VISAODESA в розділі «Оплата»

З 15 березня по 30 квітня 2017 року заходьте в розділ «Спеціальні пропозиції» програми Mastercard Rewards, замовляйте подарунок "Спеціальна пропозиція» та автоматично ставайте учасником розіграшу подорожі на 2-х осіб до Канн. Обмінювати бали на "Спеціальну пропозицію" можна необмежену кількість разів.

Розраховуйтеся карткою Mastercard® і беріть участь у розіграші сертифікатів на концерти щотижня.


Щоб взяти участь в акції потрібно:

  • Зареєструватися в програмі Більше на сайті bilshe.mastercard.ua
  • Стати учасником акції, натиснувши кнопку «Взяти участь»

Більше транзакцій карткою – більше можливостей отримати безцінні музичні враження від Masterсard.

Щоб взяти участь в акції

  • Зареєструйтеся в програмі Мastercard Більше.
  • Натисніть кнопку “Замовити” та обміняйте 10 балів на участь в акціі.
  • Вигравайте 1 із 10 смачних великодніх кошиків до столу.

Акція діє з 01.04.2017 до 30.04.2017.

Ви можете обмінювати бали необмежену кількість разів, щоб підвищити шанс на виграш.

Оформте попереднє замовлення в Інтернеті або з мобільного додатка MyDutyFree* навіть за годину до вильоту, розраховуйтеся преміальною карткою МasterCard®* та отримуйте знижку 15%**.

Докладніше про умови акційної пропозиції – в офіційних правилах.


Умови акції

Щоб отримати знижку в розмірі 15%***, здійсніть замовлення через Інтернет або з мобільного додатка MyDutyFree. При підтвердженні замовлення потрібно зазначити, що оплату буде здійснено преміальною карткою MasterCard®**. Для цього введіть спеціальний промокод MCPREMIUM, оплатіть замовлення на стійці MyDutyFree в магазині Duty Free в аеропортах «Бориспіль» або «Одеса» та отримайте знижку в розмірі 15%.

Попередня
1
2
Наступна
 
Архів акцій приватних клієнтів
 
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).
 
 
Кредитный сервис "Скибочка" от ОТП Банка