Акції для приватних клієнтів

 

З кредитною карткою від OTP Bank Ви завжди отримуєте приємні сюрпризи!

Адже з 1 по 31 березня 2017р. ми запрошуємо усіх власників кредитних карток від OTP Bank на шалені весняні вихідні!

Протягом березня активно користуйтесь Вашою кредитною карткою від OTP Bank у вихідні* у будь-якій торговельній мережі, мережі Інтернет або знімайте готівку в банкоматі та отримайте шанс повністю повернути** витрати за кредитною карткою.

Зустрічайте весну з OTP Tickets Travel Card в кінотеатрі твого міста, приймаючи участь в акції "Весняна прем'єра від OTP Tickets Travel Card"!

Ви маєте можливість не тільки приємно провести свято Весни за переглядом кінострічки, а і зробити це вигідно, адже 8 березня при купівлі квитків в кіно і їх оплаті картою OTP Tickets Travel Card на Ваш бонусний рахунок гарантовано повертається вартість одного квитка!

З 1 березня по 30 квітня 2017 року купуйте на сайті OTP Bank через сервіс онлайн страхування поліс ОЦСПВ (Автоцивілка) та /або договір ДЦВ (Додаткова цивільна відповідальність) на суму від 800,00 грн. та гарантовано отримуйте 10л пального від мережі АЗС WOG!

А, також:

  • знижку 20% на вартість полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»)
  • франшизу 0%
  • сервіс технічної допомоги в дорозі для Клієнтів, які придбали до полісу ОСЦПВ («Автоцивілка»), договір Додаткової цивільної відповідальності

З 15 березня по 15 червня 2017 року розраховуйтесь карткою від OTP Bank, що бере участь у Програмі Mastercard® Rewards, на АЗК WOG від 500 грн та отримуйте додаткові 1000 балів за кожну п’яту транзакцію!

Розраховуйтеся преміальною карткою Masterсard® (Gold, World, Platinum, World Elite) від OTP Bank через POS-термінали та/або у мережі Інтернет з 25.02.2017 до 25.04.2017 та отримайте унікальну можливість відвідати Каннський кінофестиваль!

Цього року в Каннах відбудеться 70-й міжнародний кінофестиваль, що збере найяскравіших зірок сучасності на одному червоному килимі. Подорож на Каннський кінофестиваль* – це Ваша унікальна можливість опинитись за кулісами однієї з найгучніших кіноподій світу. Лазурний берег Франції збирає найвідданіших фанатів кіномистецтва і Ви можете стати одним із них!

Приєднуйтесь до програми знижок Mastercard Більше та отримуйте знижки на квитки в кіно, пальне, посуд, тістечка та безліч інших товарів. Пропозиції в каталозі постійно оновлюються.

Розраховуйтесь карткою, щоб накопичувати бали: ви отримуєте 1 бал за кожну транзакцію від 50 грн та оплату карткою в метро. Усі пропозиції в каталозі коштують 10 балів.

Для участі в акції:


Заходьте в розділ «Спеціальні пропозиції» каталогу винагород Програми.

Замовляйте один з акційних подарунків: помпу для збереження вина, набір для вина, термометр для м’яса, набір грузинських спецій, підставку для вина, кухонну дощечку, або сковороду-гриль.

Вигравайте подорож на 2-х осіб до Грузії!

Подаруйте радість собі і своїм близьким щодня, не чекаючи свята – завдяки привілеям з преміальною карткою Visa!

Тепер Вам не треба обирати – адже з Visa Ви можете виграти подорож Вашої мрії. Умови прості:

  1. Розраховуйтесь преміальною карткою Visa від ОТП Банку - Visa Gold, Visa Platinum – на будь-яку суму.

  2. Зареєструйте операцію на visa.com.ua.

  3. Та отримайте шанс виграти незабутню подорож або ігрову консоль Sony Play Station.

Обмінюйте 10 балів на участь у розіграші сертифіката магазину квітів Fiori!

Щоб взяти участь в акції

  • Зареєструйтеся в програмі Мastercard Більше
  • Натисніть кнопку «Замовити» та обміняйте 10 балів на участь в акціії. Вигравайте 1 з 20 сертифікатів на 1000 гривень від магазину квітів Fiori!

З 01 березня по 17 квітня 2017 розраховуйтеся Вашою карткою Visa за будь-які покупки в період акції, зберігайте чеки, реєструйте транзакції на сайті visa.com.ua та отримуйте шанс виграти одну із 7 VIP-подорожей та 110 квитків на Євробачення-2017!

Попередня
1
2 3
Наступна
 
Архів акцій приватних клієнтів
 
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).
 
 
Тепер телефонуйте до Банку і за допомогою Skype!