UA

ОТП Банк - визнаний лідер фінансового сектору України

OTP Bank – один з найбільших українських банків зі 100%-им іноземним капіталом, визнаний лідер фінансового сектору країни, член європейської фінансової групи, що працює в 11 країнах.

На вітчизняному ринку успішно працює понад 25 років, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної та стабільної фінансової установи, що пропонує корпоративним і приватним клієнтам фінансові послуги європейської якості. За визнанням низки провідних видань, регулярно входить до трійки найстійкіших банківських установ України, має найвищий довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою від агентства Кредит-рейтинг навіть у період воєнного стану.

На сьогодні - АТ «ОТП БАНК» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: КУА «ОТП Капітал», «ОТП Лізинг», Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» та Недержавний пенсійний фонд «ФріФлай».

Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.Гідний банк для вирішення Ваших фінансових завдань

Історія банку – 26 років надійності і якості

Історія банку – 26 років надійності і якості

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.
Докладніше
Керівництво банку - професіонали найвищого класу

Керівництво банку – професіонали найвищого класу

За результатами щорічного комплексного рейтингу «25 провідних банків України», всі ТОП-менеджери ОТП Банку відзначені нагородами в своїх напрямках бізнесу.
Докладніше
Будуйте кар'єру з надійним європейським банком

Будуйте кар'єру з надійним європейським банком

За підсумками рейтингу кращих роботодавців газети «БІЗНЕС» ОТП Банк став єдиним банком, який увійшов до ТОП-10 компаній-лідерів в номінації "Dream team. Глобальні амбіції" за підсумками 2016 року.


Ми пропонуємо

  • Стабільну високу зарплату і соціальне забезпечення
  • Гарантований кар'єрний і професійний ріст
Докладніше