UA

Ваша фінансова Безпека


Активне впровадження сучасних технологій дає нові можливості як споживачам фінансових послуг, так і тим, хто їх надає: швидкість, доступність, комфорт отримання різного роду сервісів постійно зростають.

Однак нові технології несуть і нові загрози, саме тому стратегічною метою OПТ Банк є впровадження інноваційних сервісів у поєднанні з сучасними вимогами щодо якості обслуговування, фінансової безпеки та захисту персональних даних.

Задля цього ми постійно працюємо над підвищенням рівня безпеки усіх банківських операцій та захистом коштів наших клієнтів як всередині банку, так і за його межами, заохочуючи співробітників повідомляти про відомі махінації чи шахрайства.

Аби забезпечити максимальну надійність, ОТП Банк також просить клієнтів бути пильними під час здійснення усіх операцій та рекомендує дотримуватися простих правил безпеки.

ШахрайГудбай

ОТП Банк – проти шахрайства! #ШахрайГудбай

#ШахрайГудбай – Всеукраїнська інформаційна кампанія, організатором якої є Національний банк України. Навколо інформаційної кампанії об’єдналося більше 60 партнерів – це банки, платіжні системи, правоохоронні органи, мобільні оператори, інтернет-магазини, логістичні компанії та комунальні підприємства. Ми заручилися підтримкою партнерів, щоб спільними зусиллями розповісти про основні правила платіжної безпеки якомога більшій аудиторії.

Детальніше
«Здолай шахрая!»

Здолай шахрая онлайн – запам’ятай правила фінансової безпеки

Онлайн-гра «Здолай шахрая!» – це гра-симуляція від Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем ЄМА, де на гравців чекають симуляції різноманітних видів платіжного шахрайства. Окрім того, в ігровій формі ви дізнаєтесь про наслідки прийнятих рішень, поради щодо виявлення шахрайства та дієві засоби захисту у кожній ситуації.

Детальніше
Правила безпеки користування платіжними картками

Правила безпеки користування платіжними картками

Дотримання цих простих рекомендацій допоможе держателям платіжних карток знизити ризики збитків під час здійснення операцій з використанням платіжної картки в банкоматах, під час безготівкової оплати товарів/послуг (у тому числі через мережу Інтернет), сприятиме їх надійному зберіганню та безпеці розрахунків.

ДетальнішеБезпечні розрахунки картками в Інтернеті з 3D Secure

3D Secure – безпечні онлайн-розрахунки платіжними картками

3D Secure – це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa (Verified by Visa) і Masterсard (Masterсard SecureCode) для забезпечення безпеки платежів по картках в мережі Інтернет, яка дозволяє ідентифікувати держателя картки, який здійснює операцію, і максимально знизити ризик шахрайства по картці.

ДетальнішеЄдиний номер телефону для дзвінків до ОТП Банку

Єдиний номер телефону для дзвінків до ОТП Банку

Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка, телефонуйте за номером +38 044 490 05 00, вас буде з’єднано з IVR-меню Інформаційного центру. +38 044 490 05 00 - це основний номер Інформаційного центру АТ «ОТП БАНК» для звернень клієнтів. Інформаційний центр працює цілодобово - вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку.

Детальніше
Наші сертифікати відповідності державним та міжнародним стандартам

ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (ISO/IEC 27001:2013)
Сертифікати відповідності Системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) Банку державному стандарту ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (ISO/IEC 27001:2013)
Сертифікат відповідності Системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) Банку міжнародному стандарту ISO/IEC 27001:2013
Сертифікат відповідності Системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) Банку міжнародному стандарту ISO/IEC 27001:2013
Сертифікати відповідності Банку Стандартам безпеки даних індустрії платіжних карток (PCI DSS), за підтримкою VISA, MasterCard, American Express та інших провідних платіжних брендів
Сертифікати відповідності Банку Стандартам безпеки даних індустрії платіжних карток (PCI DSS), за підтримкою VISA, MasterCard, American Express та інших провідних платіжних брендівСупутні поради з безпеки обслуговування