UA

Ваша фінансова Безпека


Активне впровадження сучасних технологій дає нові можливості як споживачам фінансових послуг, так і тим, хто їх надає: швидкість, доступність, комфорт отримання різного роду сервісів постійно зростають.

Однак нові технології несуть і нові загрози, саме тому стратегічною метою OПТ Банк є впровадження інноваційних сервісів у поєднанні з сучасними вимогами щодо якості обслуговування, фінансової безпеки та захисту персональних даних.

Задля цього ми постійно працюємо над підвищенням рівня безпеки усіх банківських операцій та захистом коштів наших клієнтів як всередині банку, так і за його межами, заохочуючи співробітників повідомляти про відомі махінації чи шахрайства.

Аби забезпечити максимальну надійність, ОТП Банк також просить клієнтів бути пильними під час здійснення усіх операцій та рекомендує дотримуватися простих правил безпеки.

ШахрайГудбай

ОТП Банк – проти шахрайства! #ШахрайГудбай

#ШахрайГудбай – Всеукраїнська інформаційна кампанія, організатором якої є Національний банк України. Навколо інформаційної кампанії об’єдналося більше 60 партнерів – це банки, платіжні системи, правоохоронні органи, мобільні оператори, інтернет-магазини, логістичні компанії та комунальні підприємства. Ми заручилися підтримкою партнерів, щоб спільними зусиллями розповісти про основні правила платіжної безпеки якомога більшій аудиторії.

Детальніше
Правила безпеки користування платіжними картками

Правила безпеки користування платіжними картками

Дотримання цих простих рекомендацій допоможе держателям платіжних карток знизити ризики збитків під час здійснення операцій з використанням платіжної картки в банкоматах, під час безготівкової оплати товарів/послуг (у тому числі через мережу Інтернет), сприятиме їх надійному зберіганню та безпеці розрахунків.

ДетальнішеБезпечні розрахунки картками в Інтернеті з 3D Secure

3D Secure – безпечні онлайн-розрахунки платіжними картками

3D Secure – це сучасна технологія, розроблена міжнародними платіжними системами Visa (Verified by Visa) і Masterсard (Masterсard SecureCode) для забезпечення безпеки платежів по картках в мережі Інтернет, яка дозволяє ідентифікувати держателя картки, який здійснює операцію, і максимально знизити ризик шахрайства по картці.

Детальніше
Супутні поради з безпеки обслуговування